Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 02-03-2013 10:13

To świetnieSmile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 02-03-2013 10:20

No i u mnie działa ;D wiec vicemistrz wkracza dzis do akcji Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 02-03-2013 12:34

dobra mam następujący problem... z wczytywaniem zdjęć przy tasku za 2 pkt... zdjęcia strasznie dlugo sie wczytują,nie wiem co robic trwa to do 5 min po czym nadal wszystkie nie sa wczytane szlak mnie trafia najczesciej po 2 min i wyłaczam tego taska robiąc tylko za 4 pkt ktory caly czas dobrze jest wczytywany,czy ktoś mial podobny problem?? problem nie jest cały czas,czasami wczytują sie normalnie te zdjęcia czy to wina interentu? sprawdzałem na laptopie jest to samo

prosze o odp.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 02-03-2013 12:41

Czy część zdjęc to szare tło? Mam teraz to samo, zaznaczam tylko te, które sie wczytaly dobrze, nie mam problemu z zaliczaniem


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 02-03-2013 12:41

(02-03-2013 12:34)Fudal94 napisał(a):  dobra mam następujący problem... z wczytywaniem zdjęć przy tasku za 2 pkt... zdjęcia strasznie dlugo sie wczytują,nie wiem co robic trwa to do 5 min po czym nadal wszystkie nie sa wczytane szlak mnie trafia najczesciej po 2 min i wyłaczam tego taska robiąc tylko za 4 pkt ktory caly czas dobrze jest wczytywany,czy ktoś mial podobny problem?? problem nie jest cały czas,czasami wczytują sie normalnie te zdjęcia czy to wina interentu? sprawdzałem na laptopie jest to samo

prosze o odp.

jak dlugo wczytuje to f5 i powinno w kilak sec wczytac

@edit
ef16f7bc34
kod na 5 centów xCDD


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 02-03-2013 14:52

no właśnie jeden task wczytywalem jakies 8/10 minut - 5 razy odswieżając strone nie czaje bo w tym czasie spokojnie można zrobić 3/4 taski za 2 pkt...

nie wiem co sie dzieje,czyscilem ciasteczka,zaraz mam zamiar przeskanować kompa choć wątpie aby to coś dało lecz zobaczymy...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 02-03-2013 15:01

co to daty juz wszystko git wreszcie moge zmienic dane (support pomocy o dziwo )


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 02-03-2013 15:12

(02-03-2013 14:52)Fudal94 napisał(a):  no właśnie jeden task wczytywalem jakies 8/10 minut - 5 razy odswieżając strone nie czaje bo w tym czasie spokojnie można zrobić 3/4 taski za 2 pkt...

nie wiem co sie dzieje,czyscilem ciasteczka,zaraz mam zamiar przeskanować kompa choć wątpie aby to coś dało lecz zobaczymy...
a robisz coś innego w tym czasie? Może jakiś surf albo pobierasz coś?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 02-03-2013 15:31

nie no mówie nic,jak mama cos tam na kompie robi to także sie ładowały lecz troche musiałem poczekac a teraz tak jak mowie lipa nie chca sie ładować... :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 02-03-2013 17:06

Może otworzymy sobie nowy temat skoro wiekszosc sie przenosi na gpt i honey ;D?