Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - war43 - 11-01-2016 13:51

Osobiście spisałem już pieniądze z MPA na straty i wrzuciłem parę groszy w klona tego serwisu (przeszedł już 3 weryfikacje, więc uznałem, że mogę zaryzykować)

Choć miło by było, gdyby jednak MPA odżyło, zawsze to trochę $ przyjdzie (a raczej wróci)


RE: MyPaingAds - Noozer - 11-01-2016 13:56

Ja jeszcze raz powtórzę, że warto inwestować pieniądze , których strata nie wpłynie na nasze życie Wink
I właśnie dlatego się nie martwie o MPA Smile


RE: MyPaingAds - skibixd - 11-01-2016 14:26

Dokładnie, jeśli inwestujesz to od razu z myślą, że jest duża szansa, że ich nie odzyskasz Big Grin


RE: MyPaingAds - kernst - 11-01-2016 16:56

za dużo paniki, zejdziecie na zawał Big Grin


RE: MyPaingAds - WrongWay - 11-01-2016 17:38

Też tak sądzę. PP po prostu zabezpiecza się przed sporami, wymuszając wymazanie słów jak "investment" czy "compounding" w odniesieniu do programu Smile Takie coś może trwać do dwóch tygodni, a więc po tym spotkaniu powinno już być wszystko jasne.


RE: MyPaingAds - MistGun - 11-01-2016 17:45

Ale MPA na pewno ucierpi na tym wszystkim.


RE: MyPaingAds - DBZ - 11-01-2016 17:49

Obecnie nie korzystam z programu ale moim zdaniem dla nowych inwestorów jeśli MPA przejdzie weryfikacje PP będzie to zachętą do inwestowania


RE: MyPaingAds - WrongWay - 11-01-2016 18:22

(11-01-2016 17:45)MistGun napisał(a):  Ale MPA na pewno ucierpi na tym wszystkim.

Zależy jak na to spojrzeć. W pewnym sensie na pewno, taka przerwa nigdy nie jest w 100% korzystna, ale są też pozytywne aspekty, chociażby kolejną wiarygodna weryfikacja poskutkuje zapewnieniem stabilności na kolejny okres czasu + prędko takiej inby znowu nie zobaczymy Smile


RE: MyPaingAds - skibixd - 11-01-2016 19:09

Też mam taką nadzieje, że będzie spokój przez pewien okres czasu.
Sądzę, że już jutro powinno się wszystko wyjaśnić Smile


RE: MyPaingAds - wichos69 - 11-01-2016 19:58

Ja bym dał na wstrzymanie bo się zajedziecie, skupcie się na innych HYIPach chyba, że ktoś wszystko wrzucił w MPA to już jego sprawa.
Jak ktoś ma mega ciśnienie to z tego co pamiętam o 4 czasu polskiego jest spotkanie PP (rzekomo).
Jeśli ma ktoś ochotę, może poczekać Wink