Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - MilanFan - 02-03-2014 14:04

Powróciły stare reklamy, można klikać. Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 02-03-2014 16:57

Czytałem trochę o ojooo i podoba mi się ten sposób zarabiania. Zwłaszcza, że firma jest w interesie już od 2010! Wink

Założyłem konto i chciałbym zarabiać poprzez oglądanie reklam. Z tego co wyczytałem polecacie wykupić konto premium (najlepiej premium+) oraz wykupić na początek kilkuset znajomych. Jaki musiałbym zrobić wkład w interes i po jakim czasie mi się to zwróci?

Czytałem, gdzieś, że najlepiej zainwestować w premium+ i wykupić 200 reff, co o tym sądzicie?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-03-2014 16:59

Prem + i kupjesz co 3 dni po 300 refSmile w miesiac zrobisz konto czyli 3ooo tys poleconych i leciszBig Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 02-03-2014 17:15

Jaką inwestycję proponujecie? Mam do dyspozycji około 100$
Robiłem wstępne obliczenia i niestety nie wygląda to tak kolorowo


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - asiorek - 03-03-2014 00:48

Zalozylem konto poklikalem z 14 reklam wykupilem poleconych za 2$ , moje pytanko, czy to dobra opcja ze takie cos zrobilem ? Czy njpoerw upgrade konta? Czym jest opcja autopay? Po jakim czasie widac statystyki poleconych?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 10:02

Zrobiłeś źle, przed wypożyczeniem refów należało wykupić Premium, możesz być teraz z inwestycją na minus.


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - asiorek - 03-03-2014 10:05

No ale powinni cos tam klikac tak ? Nawet na zwyklym koncie powinni klikac.. to co jak wykupilem poleconych na standard to oni tylko sa zeby byli?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 10:14

Będą pewnie coś tam klikać, ale będziesz mógł być zadowolony, jeśli odzyskasz to co zainwestowałeś bez zysku.


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - asiorek - 03-03-2014 10:15

To po jakim czasie zobacze rezultaty? Bo jak narazie null


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 03-03-2014 11:27

a ja nadal zastanawiam sie czy kupic konto premium na poczatek czy cos zarobie zeby sie rozwijac bo niemam takich duzych funduszy jak co niektórzy tutaj zeby tyle zainwestowac prosze o rade czy jak kupie konto premium i 300rr da sie zarobic tyle zeby uzbierac na nastepne rr i premium + czy stane w miejscu i bede miał tylko na przeduzenie i nanic wiecej?? i czy rr na premium lepiej klikaja niz na standardzie?? pytam poniewarz chce jakas obrac taktyke a wiem ze macie juz wieksze rozeznanie