Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - adrick1197 - 28-07-2015 20:13

mysle ze ludzie ktorym zalegasz zrozumieją ze nie bd bonusu wiekszego , mozna np. dac do kazdej wyplaty symboliczne tam te 10-15 zł i tyle czy sie czeka tydzien czy tam 30 dni liczy sie gest


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 28-07-2015 21:28

Ale tu nikt nie uderza w stronę Movera, po prostu dyskutujemy na tematy związane z inwestycją, tego nam nikt nie zabroni.
Wydaje mi się, że większość osób ciekawi jak duże są zaległości i przybliżony czas ich realizacji, tyle.
Żadnych wycieczek osobistych ot, dyskusja.


RE: Wspólna inwestycja - Melex - 28-07-2015 21:44

Ile jest w puli zalegajacej? może bym jakoś pomógł.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 28-07-2015 21:45

Dokładnie o tym pisałem i o to mi chodziło co napisał kolega wyżej Smile Czysta ciekawość, zero nacisku.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 28-07-2015 22:06

Szczerze to nie wiem, bo tego nie liczyłem, ale trochę jest.

W tym tygodniu, nie ma bata, że czegoś nie odeślę, nie odpuszczę po prostu.


RE: Wspólna inwestycja - Melex - 28-07-2015 22:31

to policz jeśli chcesz żebym pomógł


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 29-07-2015 06:36

(26-03-2015 15:37)MoveR28 napisał(a):  ale jestem uczciwą osobą, jeżeli coś będzie nie tak kasę oddaję z własnej kieszeni.

jesteś tak uczciwą osobą, że co czytam ludzie czekają miesiąc a jakoś z własnej kieszeni nic nie oddałeś i jeszcze nie wiadomo ile poczekają
przecież jest coś nie tak bo kasy w terminie nie ma więc gdzie to twoje oddawanie z własnej kieszeni ? czy może powoływana kielnia jako gwarancja i zabezpieczenie po prostu świeci pustkami??

@[Admin] dla kolegi może jakiś ban czy inna kara za nie wywiązywanie się ze swoich zobowiązań ?


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 29-07-2015 06:39

MoveR, no raczej przecież pisałeś że 500 zł masz na paypalu


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 29-07-2015 07:02

Zainwestowałem u MoveRa prawie wszystko co miałem. Ja tam mu wierzę, że wszystko odda. Nieraz robiłem z nim interesy i nigdy się nie zawiodłem. Teraz ma pewnie chwilowe zachwianie, als nie martwcie się tak, a już napewno danie mu bana nic nie da Smile


RE: Wspólna inwestycja - musiek01 - 29-07-2015 07:14

Zamiast dać mu spokojnie pracować to narzekacie dalej.. Oj Polaczki Cebulaczki Big Grin