Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 20-03-2014 15:59

(20-03-2014 15:24)jabolopivolo napisał(a):  ...macie racje z faktem 14 dniowego terminu realizacji przelewu ale pomyślcie......biorąc pod uwagę fakt,że serwis jest nowy, nie ma swojej renomy i stosuje się (koniecznie) do 14 dniowego terminu uchylania sosjerki, to czy earner mając do wyboru taki hotcash albo konkurencje która np. wypłaca co dziennie,co wybierze???????




....szkoda,program fejsa miał nie najgorszą konwesję u mnie i parę stówek uciułałem ale jak od 12.03. nie ma sosu to hałas kierowany na ich korzyść z mojej strony niekoniecznie poraża ilością decybeli.

Nie zauważyłem innego serwisu z smsami premium i takimi programami.znasz jakieś? Podziel się. Nie mowimy tu o eforsie bo to inna kategoria


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Maniero - 20-03-2014 18:22

W jakim czasie realizujecie wypłaty?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 20-03-2014 19:22

Przydałby się CASH na bieżąco Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 20-03-2014 19:42

(20-03-2014 19:22)whatdefak napisał(a):  Przydałby się CASH na bieżąco Jerk2

tym bardziej,że w ciągu 5 dni sądząc po numerze rachunku było 20 zleconych wypłat a to nie jest dużo.Szkoda,że tak zamulają z wypłatami


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 20-03-2014 22:00

Komu jeszcze nie wypłacili pieniędzy?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 20-03-2014 22:15

Mi..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 20-03-2014 22:18

Mi tylko że ja zleciłem 18 więc spokojnie czekam jak myślicie ile na wypłatę na paypal będę czekał ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ololo - 20-03-2014 22:28

(20-03-2014 15:59)suchy0001 napisał(a):  
(20-03-2014 15:24)jabolopivolo napisał(a):  ...macie racje z faktem 14 dniowego terminu realizacji przelewu ale pomyślcie......biorąc pod uwagę fakt,że serwis jest nowy, nie ma swojej renomy i stosuje się (koniecznie) do 14 dniowego terminu uchylania sosjerki, to czy earner mając do wyboru taki hotcash albo konkurencje która np. wypłaca co dziennie,co wybierze???????




....szkoda,program fejsa miał nie najgorszą konwesję u mnie i parę stówek uciułałem ale jak od 12.03. nie ma sosu to hałas kierowany na ich korzyść z mojej strony niekoniecznie poraża ilością decybeli.

Nie zauważyłem innego serwisu z smsami premium i takimi programami.znasz jakieś? Podziel się. Nie mowimy tu o eforsie bo to inna kategoria

Pozwolisz, że zapytam, dlaczego eforsa to inna kategoria?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 21-03-2014 00:22

Serwis wręcz GENIALNY, łatwość zarobku jest mega Huh tylko dodawać jakieś programy bo się wypalają, ale tak to ładnie wpada tylko te wypłaty gdyby to było częściej ;-)


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 21-03-2014 12:19

Jak tam kosek coś robi z tym hotcashem.? Jerk2