Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 14-09-2013 12:46

Tak nadal wypłaca Smile 2 dni temu wypłaciłem 185 zł Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrGrafi2K - 14-09-2013 12:50

Dzięki... A wypłacają na PayPall ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Trevor188 - 14-09-2013 15:02

Tak wypłaca, tylko że trochę potrąca z wypłacanej ceny.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrGrafi2K - 14-09-2013 17:27

Ile tak około ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Kitkat93 - 14-09-2013 19:48

Właśnie się zarejestrowałem i mam pytanie. Czy wykonywanie tych akcji jest w pełni darmowe? W akcjach trzeba cały czas podawać swoje dane, tylko że te akcje to są konkursy i różne tego typu badziewia spamujące pulpit podczas surfowania w internecie. Kojarzą mi się one z kosztami ukrywanymi podczas rejestracji. Przeglądając ten temat widzę, że wiele ludzi chwali się dobrymi zarobkami w tym serwisie tylko czy ten zysk nie szedł w parze z jakimiś dodatkowymi kosztami lub nieprzyjemnościami wynikającymi z uczestnictwa w tego typu konkursach?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 14-09-2013 20:01

Raczej nie Smile Zarobiłem prawie 700 zł i jedyne koszty jakie poniosłem to prowizje przy wypłatach Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrGrafi2K - 14-09-2013 20:48

Hmmmm... Mam pytanie, czemu nie zalicza/nalicza pieniędzy ?
PS. O co chodzi z tym zmiennym ip, mam zmienne ip i co ??


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Trevor188 - 14-09-2013 21:57

Źle wykonujesz akcje zapewne, do jednego sponsora możesz podać tylko raz 1 dane i nie możesz ich powielać.
Każdy kto zarabia większe sumy ma dużą rodzinę i znajomych i ich dane wpisuje Big Grin


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrGrafi2K - 14-09-2013 22:08

A no to dziękuje ;D Już wiem czemu ;P Dzięki, takie same dane dawałem xD


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - domagalag - 15-09-2013 11:33

Ja zmieniam IP za pomocą Aol, ale i tak nie robię tych akcji zmienne ip. Tylko te główne, ale jak pisze, że trzeba zmienić IP, to zmieniam, AOl ma tylko amerykańskie IP, ale akcje mi zalicza, zauważyłem, że w telefonie mam zmienne IP.

Wykonywanie akcji związanych z podaniem nr telefonu i potwierdzeniem PIN-u wiążę się z kosztami, zarobisz 50 gr za akcje, ale za subskrypcje z telefonu Ci poleci większa kasa. Dlatego tak dużo osób tutaj kombinuje z pustymi starterami, chociaż one nie są 100% gwarantowane, ponieważ nie wszystkie akcje zaliczy dopóki nie pobierze opłaty subskrypcyjnej z karty.

Niektóre akcje w innych zakładkach to już totalny spam, nie warto ryzykować dla 60 gr instalacji programu, który zainstaluje w systemie 6 programów i potem jeszcze trzeba kompa odsyfiać pół dnia programami anty malware.