Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 01-03-2013 19:51

A ja mam spory problem z honey i gpt otoz wyskakuje mi takie okno gdy chce zaczac taski
[Obrazek: w3dihr.jpg]
@edit
jednak na wage i mad ten blad rowniez wystepuje!


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 01-03-2013 20:04

(01-03-2013 19:14)czarny7777777 napisał(a):  dalej
Your Date of Birth is required.

(sprawdzane na wszystkich przeglądarkach)

cały czas cze wybiore date czy nie tamto mam(czyli jakby cos niełapało)

44444444


dobra juz nic sie z tym nieda zrobic (jestem ciekawy tylko czy u was da sie ustawic date)
Ciastka wyczyściłeś? W takim razie zapisz się do Get paid z linku w mojej sygnaturce tam nie trzeba podawać żadnej daty(serwis istnieje od 2006 i jest w 100% wypłacalny)Taski są takie same jak tu tylko serwis pewniejszy.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 01-03-2013 20:22

(01-03-2013 19:51)elbowndg napisał(a):  A ja mam spory problem z honey i gpt otoz wyskakuje mi takie okno gdy chce zaczac taski
[Obrazek: w3dihr.jpg]
@edit
jednak na wage i mad ten blad rowniez wystepuje!

Mam to samo od dwóch dni, pisałem do ich supportu ale na razie nic nie odpowiedzieli.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 01-03-2013 20:27

Support u nich jest od picu. Nie można doczekać się odpowiedzi ani pomocy :/ albo odpiszą formułkę z kopiuj wklej


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 01-03-2013 20:37

Tak jak pisałem, mnie ten błąd zmusił do założenia nowych kont, co jest przyczyną? Podejrzewam że przyczyną może być praca na wielu stronach, niekoniecznie jednoczeście, crowdflower w pewien sposob zapamietuje "nas".

Lekarstwo: Zmiana IP, ciastka, Nowe konta

Jeśli chcesz klikać na np 4 stronach. Pracuj na stronie nr 1 i 2, jesli masz limit na task 4c i chcesz go dalej robić, zaloguj się na następnych czyli nr 3 i 4, oczywiscie zmieniajac ip i czyszczac ciastka. Pod zadnym pozorem nie pracuj w tym samym czasie np na nr1 i nr3, bo skonczy się to blokadą.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 01-03-2013 21:09

Znacie jakiś dobry program do zmiany ip ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 01-03-2013 21:11

(01-03-2013 20:22)razor1914 napisał(a):  
(01-03-2013 19:51)elbowndg napisał(a):  A ja mam spory problem z honey i gpt otoz wyskakuje mi takie okno gdy chce zaczac taski
[Obrazek: w3dihr.jpg]
@edit
jednak na wage i mad ten blad rowniez wystepuje!

Mam to samo od dwóch dni, pisałem do ich supportu ale na razie nic nie odpowiedzieli.
Możesz pisać do wolii i tak Cię nie odblokują Chyba że się sam odblokujesz ale trzeba wiedzieć jak.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 01-03-2013 21:20

Czy jest coś o czymś o nie wiem? Znasz sposób na to kris?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 01-03-2013 21:42

Wlasnie mi odpisali proszą żebym podał "contributor ID" i "job ID", ktos wie gdzie to moge znaleźć?

Cytat:problem about CrowdFlower.
Hi there,

In order to better assist you, please reply to this topic with your contributor ID and the job ID you are inquiring about so I can take a look at this and get back to you with an update as soon as possible. We appreciate your patience with your inquiries while we work towards a resolving everyone's inquiries in a timely manner. Thanks for writing in!

Michael @ CrowdFlower



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 01-03-2013 21:46

wejdz w task i na pasku adresu jest job ID i worker(contributor) ID

"=0.6&assignment%5Bjob_id%5D=173288&assignment%5Bworker_id%5D=16532981"