Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - UmCyK - 28-11-2013 16:51

(28-11-2013 16:27)byczeq napisał(a):  co to znaczy ref ?

Polecony Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 28-11-2013 17:15

UmCyk jak szukasz u kogo sie zarejestrowac to ja Ci moge podeslac poradnik. Mam juz wielu refow i kazdemu pomagam jesli tylko poprosza o pomoc albo zapytaja z reszta obczaj temat. By co to pw


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - AHTUNGpolak - 30-11-2013 16:35

Nie ogarniam tej gry


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 30-11-2013 19:18

To niech ci ten u kogo sie zapisywałeś pomoże Wink

A jak nie, to pytaj tu, pomożemy jakoś Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - milly93 - 30-11-2013 19:29

Zarejestrowana z refa Xzibin. Szkoda, że nie ma polskiej wersji językowej w grze.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Patrykso - 30-11-2013 22:36

Oczywiście też zarejestrowałem sie z refa Xzibin Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 01-12-2013 03:19

Przedstawiam poradnik-wideo do gry GoldenTowns. Może się komuś przyda.

https://www.youtube.com/watch?v=LR5glN0gsWY






RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - milly93 - 01-12-2013 17:56

Da się jakoś przerwać budowę nowego budynku? Buduje nie w tym miejscu z roztargnienia...


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ksieciunjo - 01-12-2013 19:44

Niestety musisz zaczekać aż się skończy a potem wyburzyć


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 01-12-2013 21:51

Witam czy ta gra wogule ma jakikolwiek sens??
Wydobycie złota masakra
Rozbudowa Wioski 2-3 miechy
i jeszcze te pojebane błędy 2 raz straciłem 220 iron zebrałem gwiazda poleciała w dół do lvl a nic mi nie dało, żadnego komunikatu nie mam wiec bez takich głupich pytań a magazyn mam na maxa i zapełniony w 19% więc wtf piszę do supporta jak mi tego nie zwrócą to huj z ta gra...........................