Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 07-09-2013 18:52

Dokładnie Smile Akcje z fakename są przypadkowe więc podając je dostaniesz blokadę Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - gitek311 - 07-09-2013 18:59

Dominik oferujesz tą pomoc co wczoraj do Ciebie napisałem czy muszę sam ogarnąć ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Joystick - 07-09-2013 19:07

Zaliczają wam SponsorPay? U mnie tylko zaliczyło 1, a pozostałych gier nie zaliczyło, a zdobyłem odpowiedni poziom/liczbę puntków.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkowski - 07-09-2013 20:29

(07-09-2013 19:07)Joystick napisał(a):  Zaliczają wam SponsorPay? U mnie tylko zaliczyło 1, a pozostałych gier nie zaliczyło, a zdobyłem odpowiedni poziom/liczbę puntków.

Kliknij w Pomoc w sponsorpay i wyślij im screeny to ci zaakceptują ręcznie Wink


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 07-09-2013 20:46

Ale dziś słabo zalicza 44 Ledwo 16 zł dziś uzbierane pokerface

Cytat:Dominik oferujesz tą pomoc co wczoraj do Ciebie napisałem czy muszę sam ogarnąć ?
Napisz na pw dokładnie w czym pomóc Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - czancz - 08-09-2013 22:07

zarejestruje sie z refka komuś kto mnie wdroży w temat, mam zmienne ip piszcie pw z tematem: kubigo


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - domagalag - 13-09-2013 16:46

no więcej pracy zajmuje w kubigo pozyskiwanie prawdziwych danych i numerów i adresów niż same wykonywanie zadań. dlatego to trochę czasochłonna praca, ja spróbowałem, jeśli 10 zł zarobie w 3 dni to i tak na razie będę zadowolony.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Trevor188 - 14-09-2013 11:12

Oferuje ktoś jakąś pomoc?
Mam konto, już jakiś czas ale nic prawie na nim nie robiłem. Można je jakoś usunąć i z czyjegos reffa sie zarejestrować?
Akcje ogarniam, bo trochę siedziałem na mp, chciałbym wiedzieć jakie robić, które zlicza i co ile się pojawiają nowe, i czy można robić przez TOR'a ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 14-09-2013 11:15

Jak chcesz to pisz, nie można używać VPN-ów, TOR-a ani innych tego typu Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrGrafi2K - 14-09-2013 12:45

Strona nadal wypłaca ?? Ps Jak wbijam w twojego refflinka to wyskakuje mi nie znaleziono strony