Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - DBZ - 09-01-2016 21:40

A można inwestować z innych systemów płatniczych?? Czy chodzi o to ,że jeśli PP coś znajdzie to MPA padnie?


RE: MyPaingAds - elock - 09-01-2016 21:44

Nie nie padnie. Pozostaną inne procesory jak payza Stp czy bitcoin jednak paypal jest liderem i admin chce go mieć


RE: MyPaingAds - Krechaman - 09-01-2016 21:46

elock, bez PP nie padnie? A co z kasą, która jest na PP. Patrz ile stracą. Po takim czymś raczej by nie postali długo.


RE: MyPaingAds - elock - 09-01-2016 21:47

Zależy jak paypal postapi z wypłacona kasa bo jak zablokuje to owszem padnie jak zwrócą wpłacającym to oni mogą wejść z innego procesora jednak jestem zdania że temat paypal a będzie pozytywnie zakończony w tym tygodniu


RE: MyPaingAds - WrongWay - 09-01-2016 21:53

Może z racji tych zmian zostanie usunięty podział na Pool'e? Chociaż może lepiej nie, bo miałoby to swoje zarówno dobre, jak złe strony Jerk2


RE: MyPaingAds - elock - 09-01-2016 21:57

W sumie na czas tej akcji surfy mogli wyłączyć


RE: MyPaingAds - kernst - 10-01-2016 00:52

z tego co wiem nawet jakby paypal zablokowal kase, to na pół roku, a potem wraca w ręce właściciela, więc musiałby znaleźć sposób żeby przetrwać nagle bez tych środków przez ten czas a potem z górki Big Grin


RE: MyPaingAds - Krechaman - 10-01-2016 01:27

(10-01-2016 00:52)kernst napisał(a):  z tego co wiem nawet jakby paypal zablokowal kase, to na pół roku, a potem wraca w ręce właściciela, więc musiałby znaleźć sposób żeby przetrwać nagle bez tych środków przez ten czas a potem z górki Big Grin

Ta, to tylko pół roku Big Grin Raczej wątpię, żeby PP oddawał te środki, więc lepiej bądźmy w nadziei, że PP puści tę weryfikację i będzie spokój.


RE: MyPaingAds - osk4rr - 10-01-2016 01:43

Mam nadzieję, że sytuacja z pp wyjaśni się na dniach i będzie ok Smile
Jak już tak rozmawiacie co będzie bez pp to w Ventureplugtraffic paypal zablokowal adminowi środki na koncie i program stanął na 3 miesięce i wczoraj tj 9 stycznia miał ponowny start tym razem bez pp i widzę, że śmiga.
A ci którzy wpłacali przez pp muszą czekać aż sytuacja z pp się wyjaśni.


RE: MyPaingAds - Krechaman - 10-01-2016 02:35

No właśnie zauważyłem, że niby VPT ruszył, a nic mi nie idzie, bo wpłacane przez PP :/