Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 01-03-2013 00:12

ja jednego z taksów zrobiłem juz chyba z 5 razy mona tak???


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 01-03-2013 02:01

Mam taki problem, to mi wyskakuje:



Kod:
Bummer
An error occurred.

Email support if you continue to have this problem.




Czytałem wcześniej o co chodzi, czyli mam nowe konto zakładać na surveywage? Ale im chodzi oto, że ten task za 4 centy należy wykonywać na jednej otwartej karcie, a nie dwóch. Bo jest jeszcze takie info:



Kod:
Make sure you only have one window open for this task. We only accept work when it's submitted from one window.




To co mam robić? Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 01-03-2013 06:03

czarny - ten task robi się do bólu

matheo - ja osobiscie ten za 4c robie w jednym oknie, ten za 2 w dwóch

miałemm bummera i niestety pożegnałem się z kontami


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 01-03-2013 09:00

(28-02-2013 23:38)Rogeros napisał(a):  To jest 15 centów, możesz wypłacić w zakładce Reddem, jest dostępny, zainstaluj przeglądarke chrome z dodatkiem autorefresh plus, ten za 4c raz dziennie, ten za 2c raz na kilka dni a po za tym poczytaj sobie to http://www.speedyshare.com/z8ATp/surveyporadnik.pdf

albo ściągnij filmik z pierwszego posta, a najlepiej i jedno i drugie . Poradniki wszystko Ci wyjaśnią . Zgadza się Rogeros ? Wink.

A i graty za drugie miejsce w surveywage. Ten pierwszy to jakiś hardkor !


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 01-03-2013 09:48

wczoraj zlecilem sobie jakies 3/4 $ na wage,dziś kasy nie ma,patrze w historie wypłat także nie ma co jest K**** ? Smile

mam nadzieje ze to dojdzie Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - munez92 - 01-03-2013 10:41

dojdzie, na mad i wage zawsze sie czeka od 3 dni do tygodnia na wyplate Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 01-03-2013 12:54

to moge sobie robic to nawet cały dzien te taski??? (przecież to moge nawet wyciągnąć 10 dolarów na dzien -ciekawe skad by mieli tyle do wypłacania LOL a 5$/day to na luzie sie da zrobic )
a jeszcze do tasków jak spadne ponizej 70% to mam bana na zawsze?

nastepne pytanie mam 2$ i jak to wypłącic ktos napisał ze w zakładce reedem ale ona dlamnie sie nie rozni od my account (wpisuje tam dane i nic sie niedzieje ???) wiem ze trzeba czekac iles tam dni zeby przyszło na pypal (ale chodzi mi o to zeby te pkt znikły czy cos to ma tak byc?)


edit

problem z płatnościami rozwiązany przyczyna było google chrom( a właściwie tłumaczony tekst)


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 01-03-2013 13:19

(01-03-2013 06:03)Rogeros napisał(a):  czarny - ten task robi się do bólu

matheo - ja osobiscie ten za 4c robie w jednym oknie, ten za 2 w dwóch

miałemm bummera i niestety pożegnałem się z kontami


Wystarczyło zrobić task na jednej stronie, a potem to już standard Big Grin Nie mam na szczęście żadnej blokady.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 01-03-2013 13:36

CZarny ja cisne caly dzien, i wyciągam okolo 10$ na dzien, jak Ci spadnie to nie będziesz mógł robić do czasu jak task się odświeży. W zakładce reddem szukaj tego
Manual PayPal (USD) Withdrawal - Free

Uzupełnij dane w zakładce my account


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 01-03-2013 16:19

Czyli co żeby dalej robic taski na tej stronie musze zalozyc nowe konto? Ip sobie nie zmienie bo mam stałe, ciasteczka usunąłem ale nic mi to nie pomogło. Napisałem na forum CrowdFlower i na razie czekam na odpowiedz.