Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 14-06-2012 15:19

Myślałem że po weekendzie w końcu coś zarobie i wyszło z tego nic, wielkie nic.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 14-06-2012 15:26

Mi dwie tylko zadziałały na Cb ;/


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 14-06-2012 23:09

Dobra nie ważne

Fajna sprawa Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 14-06-2012 23:13

(14-06-2012 15:19)yizer napisał(a):  Myślałem że po weekendzie w końcu coś zarobie i wyszło z tego nic, wielkie nic.

[HOT] Administrator FC napisał że jutro powinno wszystko działać, programista postara się naprawić wszystko a administracja wybrać tylko działające oferty.

(14-06-2012 23:09)milosz998 napisał(a):  http://screenshooter.net/0922757/nkiwvuv

Co mam wpisać w te pola? Wpisałem login i hasło do cashbuzz... Jak mam dodać linki do pobierania?;/

Wpisujemy login i hasło do Cashbuzz (hasła w żaden sposób nie są przechowywane na naszym serwisie) potem klikamy dodaj.

Nasz system automatycznie generuje hasło > uploaduje je na nasze konto CB a następnie na serwisie ppadownload w sekcji 'moje konto' dodaje link.


Chciałem ogłosić że rusza ppadownload.net v2
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu !


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 14-06-2012 23:24

Cytat:Chciałem ogłosić że rusza ppadownload.net v2
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu !

O właśnie to chciałem wiedzieć Big Grin Wielu powie że to wszystko sie przedłuża że czekamy bardzo długo itd. Spokojnie serwis jest od niedawna, zresztą oferty to wina FC, jak zrobią to bedzie cacy a wszystko za sprawą szpilmena bo nikt inny nie kwapił sie pewnie napisać do FC że oferty nie działają. A więc nastepny tydzień spedzam przy PPAv2 2
Tongue


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 14-06-2012 23:24

Szpilmen już się zczaiłem Smile Naprawdę świetna sprawa, gratuluję pomysłu no i dołączam się do zabawy tym bardziej że mam super tanie startery Smile


Mam jeszcze takie pytanie: Po jakim czasie od dodania linku wpada pobranko?Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 14-06-2012 23:32

(14-06-2012 23:24)milosz998 napisał(a):  Szpilmen już się zczaiłem Smile Naprawdę świetna sprawa, gratuluję pomysłu no i dołączam się do zabawy tym bardziej że mam super tanie startery Smile


Mam jeszcze takie pytanie: Po jakim czasie od dodania linku wpada pobranko?Big Grin

Mi wpadło po dwóch dniach Wink Czasem pewnie i wcześniej Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 14-06-2012 23:44

(14-06-2012 23:32)Mosiek20 napisał(a):  
(14-06-2012 23:24)milosz998 napisał(a):  Szpilmen już się zczaiłem Smile Naprawdę świetna sprawa, gratuluję pomysłu no i dołączam się do zabawy tym bardziej że mam super tanie startery Smile


Mam jeszcze takie pytanie: Po jakim czasie od dodania linku wpada pobranko?Big Grin

Mi wpadło po dwóch dniach Wink Czasem pewnie i wcześniej Smile

A za ile pobranka Ci wchodzą?Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 14-06-2012 23:53

(14-06-2012 23:44)milosz998 napisał(a):  
(14-06-2012 23:32)Mosiek20 napisał(a):  
(14-06-2012 23:24)milosz998 napisał(a):  Szpilmen już się zczaiłem Smile Naprawdę świetna sprawa, gratuluję pomysłu no i dołączam się do zabawy tym bardziej że mam super tanie startery Smile


Mam jeszcze takie pytanie: Po jakim czasie od dodania linku wpada pobranko?Big Grin

Mi wpadło po dwóch dniach Wink Czasem pewnie i wcześniej Smile

A za ile pobranka Ci wchodzą?Smile

Jak na razie same za 0.9$ Smile niestety pobrań narazie mam mało ale mam nadzieje że wraz z wejsciem v2 to sie zmieni Smile Jeszcze nie nazbierałem na pierwszą wypłatkę w $ Tongue


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 15-06-2012 06:20

Paręnaście dni temu jak zacząłem obsługiwać ten serwis to pobranie było już po niecałej godzinie Smile