Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - Krechaman - 08-01-2016 19:37

Jeśli usuną paczki po 1$ to może co dwa, trzy dni kupię jedną paczkę. Bomba


RE: MyPaingAds - ziuta24 - 08-01-2016 20:27

Dobrze ze się wytrzymałem z wpłatą pieniędzy.. Codziennie śledzę ten temat i dowiaduje się o MPA bo chciałem zainwestować po raz pierwszy kilka tysięcy dolców w zarabianie w necie. Współczuję wam tego niepewnego okresu. Sam bym chyba nie spał po takiej inwestycji i obecnej sytuacji.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka


RE: MyPaingAds - kernst - 08-01-2016 22:17

Ja tam wypłaciłem ponad 200$, a ponad 340$ przekazałem partnerom, więc nie jest źle Smile
Wydaje mi się, że teraz to kwestia dni, kiedy paypal to "puści", a jak już puści to będzie spokój na jakieś pół roku. Tylko to czekanie.. na szczęście czas szybko leci, za szybko.. :/


RE: MyPaingAds - count765 - 08-01-2016 22:39

To, że PayPal prowadzi chorą politykę, wiadomo od dawna. Aczkolwiek niestety jest jednym z liderów, jeśli chodzi o płatności internetowe, więc trzeba się z nim liczyć.


RE: MyPaingAds - DBZ - 09-01-2016 00:12

Mógłby mi ktoś przybliżyć temat z PP chciałem spróbować zainwestować w MPA ,ale zobaczyłem wpisy ,że coś się dzieje i na razie nie opłaca zaczynać z tym

P.S:Poszukuje jakiegoś mentora na początek znacie kogoś?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 09-01-2016 00:16

Tak, na razie jest niezły syf z PP Smile

Poszło PW.


RE: MyPaingAds - todek78 - 09-01-2016 10:24

Może i PP ma chorą politykę, ale są serwisy, które nie mają paypala i płacą długo, nawet kilka lat. A także są( a na pewno jeden i to bardzo dobry), który nie ma żadnych problemów z paypalem Smile
Jak dla mnie brak Paypal to żaden minus, są inne sposoby na wpłacanie i wypłacanie Smile


RE: MyPaingAds - DamianA - 09-01-2016 13:21

Dokładnie, można próbować na wszelkie sposoby, jest ogrom programów nie posiadających paypal i tez płacą spokojnie. W każdym bądź razie Admin stara się kupić czas, ludzie się niecierpliwią, ale może faktycznie wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Mi malutka pierwsza wypłata 10$ wisi na stp ponad tydzień już pewnie prawie 2 tygodnie, nic czekamy Big Grin


RE: MyPaingAds - elock - 09-01-2016 13:46

Damian mi wypłata ponad 100$ od gwiazdki wisi .... ale spokojnie będzie dobrze


RE: MyPaingAds - DamianA - 09-01-2016 14:15

E to super. W takim razie z biegiem czasu zacznie wpadać, jak pozałatwiają sprawę z paypalem chyba...