Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Darshano - 21-11-2014 02:22

GZ aero. Nieźle ciśniecie, u mnie pierwsza wypłata 25 PLN na koncie, stawiam na jakość a nie na ilość - czas pokaże co z tego wyjdzie


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 21-11-2014 22:41

Wczoraj kokosy, a dziś ani zł.Xpokerface


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - broofie - 21-11-2014 22:46

Hehe. I tak ladny wynik wczoraj ubiles.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 22-11-2014 01:33

Bo dziś piątek, tygodnia koniec i początek i ludzie czują klimat weekendu po całym tygodniu w robocie Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rogrip - 22-11-2014 16:58

witam czy jak mam takie coś to dosatnę wypłatę . Jeśli tak to kiedy będzie na moim koncie. Ja również stwaiam na jakość po przeczytaniu całego wątku, ponieważ trochę to było dla mnie dziwne a wręcz głupie gdyby płacili za unikalny klik 0,05 gr to wtedy ja bym był bogaty Tongue
http://scr.hu/1gxq/ds72t
czy nie >??? . Za kliki tyle bym nie dostał , więc ktoś musiał doładować konto. Chyba zostanę tutaj na dłużej jeśli mi wypłacą Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 22-11-2014 17:09

(22-11-2014 16:58)rogrip napisał(a):  witam czy jak mam takie coś to dosatnę wypłatę . Jeśli tak to kiedy będzie na moim koncie. Ja również stwaiam na jakość po przeczytaniu całego wątku, ponieważ trochę to było dla mnie dziwne a wręcz głupie gdyby płacili za unikalny klik 0,05 gr to wtedy ja bym był bogaty Tongue
http://scr.hu/1gxq/ds72t
czy nie >??? . Za kliki tyle bym nie dostał , więc ktoś musiał doładować konto. Chyba zostanę tutaj na dłużej jeśli mi wypłacą Big Grin
Tobie wpłaciły 2 osoby:
- 90 zł przelewem i dostałeś 50% z tego.
- 6 zł sms'em bo za kupno kredytów przez sms, dostaniesz 25% Smile

Na samym początku działałem na samych klikach i zleciłem 2 wypłaty, które na konto doszły. Nie myślcie sobie że zaspamujecie fora, czaty fejsa, będziecie mieli 10000 klików i 100 zł wypłacicie bo to nigdy się nie wydarzy. Pilnujcie średniej i będzie okej.

Byli tutaj różni ludzie. Mi wypłacili jak miałem średnią 0.02, 0.03 potem a teraz mam 0.05 i zleciłem 5 wypłat w sumie a wczorajsza została wypłacona i czekam na hajs na koncie. Ludzie tutaj się dziwili że nie dostają wypłaty jak mieli średnią 0.00zł. Nikt normalny nie będzie płacił pracownikowi który nie generuje zysku. Powiem więcej, generuje on straty.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rogrip - 22-11-2014 17:35

(22-11-2014 17:09)Vertired napisał(a):  
(22-11-2014 16:58)rogrip napisał(a):  witam czy jak mam takie coś to dosatnę wypłatę . Jeśli tak to kiedy będzie na moim koncie. Ja również stwaiam na jakość po przeczytaniu całego wątku, ponieważ trochę to było dla mnie dziwne a wręcz głupie gdyby płacili za unikalny klik 0,05 gr to wtedy ja bym był bogaty Tongue
http://scr.hu/1gxq/ds72t
czy nie >??? . Za kliki tyle bym nie dostał , więc ktoś musiał doładować konto. Chyba zostanę tutaj na dłużej jeśli mi wypłacą Big Grin
Tobie wpłaciły 2 osoby:
- 90 zł przelewem i dostałeś 50% z tego.
- 6 zł sms'em bo za kupno kredytów przez sms, dostaniesz 25% Smile

Na samym początku działałem na samych klikach i zleciłem 2 wypłaty, które na konto doszły. Nie myślcie sobie że zaspamujecie fora, czaty fejsa, będziecie mieli 10000 klików i 100 zł wypłacicie bo to nigdy się nie wydarzy. Pilnujcie średniej i będzie okej.

Byli tutaj różni ludzie. Mi wypłacili jak miałem średnią 0.02, 0.03 potem a teraz mam 0.05 i zleciłem 5 wypłat w sumie a wczorajsza została wypłacona i czekam na hajs na koncie. Ludzie tutaj się dziwili że nie dostają wypłaty jak mieli średnią 0.00zł. Nikt normalny nie będzie płacił pracownikowi który nie generuje zysku. Powiem więcej, generuje on straty.

Czyli powinienem dostać


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Szrejter - 22-11-2014 17:36

Masz średnio ponad 1zł, więc na luzaka


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 22-11-2014 19:21

Jak byś miał 0.05 zł i to i tak byś dostał. Wypłatę otrzymasz na pewno. Jak tam Panowie u Was?

U mnie 87 klików, 13 rejestracji i całe 3 zł. Dwie osoby pokusiły sie o zakup przez sms ale raczej przelewów na weekendzie nie księgują więc jest nadzieja że coś wpadnie po weekendowej promocji w poniedziałek Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rogrip - 22-11-2014 19:44

(22-11-2014 19:21)Vertired napisał(a):  Jak byś miał 0.05 zł i to i tak byś dostał. Wypłatę otrzymasz na pewno. Jak tam Panowie u Was?

U mnie 87 klików, 13 rejestracji i całe 3 zł. Dwie osoby pokusiły sie o zakup przez sms ale raczej przelewów na weekendzie nie księgują więc jest nadzieja że coś wpadnie po weekendowej promocji w poniedziałek Smile

U mnie tak jak było doszła jedna rejestracja. Narazie nie promuję muszę zobaczyć skąd mam traffic , bo promowałem w 3 miejscach i nie wiem czy dobrze rozkminiam czy nie. Jeśli tak to znalazłem zajebiste miejsce i w miarę tanie, przestałem spamować w dwóch miejscach a zostawiłem to jedno które według mnie jest najlepsze, ale czas pokaże czy miałem racje Big Grin