Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 26-11-2013 11:44

Ostatnio słyszy się o ogromnej ilości bugów. No ale, prace trwają i powoli czekamy na ich naprawienie. Dobrze było by jakby każdy te bugi jeszcze im zgłaszał w sumie Wink

Ja ostatnio się spotkałem, że jak dodałem do rozbudowy dodatkowych 2 pracowników to budowa natychmiast się zakończyła - a więc miło bug Smile

-----

A dla zainteresowanych, jakby ktoś chciał zacząć przygodę z GoldenTowns - mam do sprzedania miasteczko na 7 LVL ( za chwilę wskoczy 8 LVL ), 38% Happiness ( dziś będzie 40% ).


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 27-11-2013 12:01

Od dziś wreszcie zaczynam sprzedawać towary za Golda. Na razie skromnie, ale zapraszam do zakupów u rodaka Wink
Mój nick w grze vantage


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-11-2013 13:15

Dowód wypłaty

[Obrazek: 2aaasyt.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - michall091 - 27-11-2013 17:02

Poszła rejestracja z refa Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 27-11-2013 17:33

Mój poradnik na szybki i bezbłędny start w grze : http://www.anno-1777.pl/p/poradnik-goldentowns.html

Polecam, moi refowie już ładnie rozbudowują swoje wioski, jak coś pw Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-11-2013 17:40

Ludzie czytajcie regulamin! Jabolek to sie ciebie tyczy

http://zarabiam.com/Temat-REGULAMIN-ZARABIANIE-PRZEZ-INTERNET-7106
6. Nie zamieszczamy postów z reflinkiem w tematach, których nie założyliśmy samemu.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 27-11-2013 19:23

Gdzie budować straż?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-11-2013 19:46

Obok marketu pod tymi 6 domkami Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 27-11-2013 20:15

Ma to wyglądać tak? Tylko, gdzie w takim przypadku ma być szkoła?


[Obrazek: budynki-uzytkowe.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-11-2013 21:13

Szkola w lewym dolnym rogu tam naprzeciwko policji (1). Ja tam umiescilem i nie zaluje chociaz mam troche inny uklad budynkow Wink