Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 19:28

Pewnie zostaniecie zablokowani za multi jeśli z tego samego IP będziecie się logować.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Gonziur - 28-02-2013 19:45

(28-02-2013 19:28)Rogeros napisał(a):  Pewnie zostaniecie zablokowani za multi jeśli z tego samego IP będziecie się logować.

a jeśli będzie ten sam adres zamieszkania a inny adres IP to tez bedziemy zablokowani?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 19:56

Ja prawdziwych danych nie podawałem, jedynie imie i nazwisko zgodne z paypalem. Skoro inne IP to nie widze problemu.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 28-02-2013 20:14

(28-02-2013 19:01)ciekma napisał(a):  Faktycznie rogeros ładnie daje popalić wczoraj zaczął i już na 1 miejscu w tygodniówce. Ja nawet nie mam miejsca Xpokerface Big Grin Bardzo fajnie się tam zbiera także polecam i jak wspomniał kolega wypłaty są zawsze na czas nie czekamy 3 dni na jedną Smile

Jakoś nie mogę znaleźć na tej stronie punktacji tygodniowej, gdzie ona jest ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 28-02-2013 20:27

@up Reward / Offer contest Smile
http://gptbanks.com/contests/pts.php


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 28-02-2013 21:36

Wlaśnie chciałem wykonac kilka taskow ale pojawia mi sie taki blad

Not found
If you believe that this is an error, email support.

Please include the current URL (web address) in your message.

Find more to do on the Task Listing.

Tez tak macie?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 28-02-2013 21:39

Ja mam dobrze. Też tak kiedyś miałem ale to chwilowe było Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 22:25

Ja miałem to samo i niestety, już od tygodnia nie moge robić tasków z powodu tego błedu.

Jeżeli chcesz dalej klikać to musisz pożegnać się z tym kontem i wszystkimi na których wykonywałeś taski.

Musisz stworzyć nowe konta, ale zanim to zrobisz wyczyść przeglądarke i zmień IP.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 28-02-2013 23:08

na początek sory ze nie przez refa ale konto założyłem na surveywage wczesniej niz tu tylko a wogole sie nim nie zajmowałem bo myslełem ze to bez sensu(ale ta strona mnie ponownie zacheciła do tego Smile

moje pytania jestem kompletnie zielony(
jak mam (15 Total Points,15 Current Points ) to to jest 0,5 dolara (ale chyba nie Smile za łatwo by było to pewnie gdzies 0.15 centów tak? (na pare klikniec to to i tak fajnie) i w ogóle moge to juz jakos wypłacic(to 0,15 centów) czy trzeba uzbierac iles tam $)

a jeszcze dlaczego niemoge robic tasksów z zdjeciami pisze mi ze sa niedostepne(pisze cos takiego cały czas No work available Unfortunately, there are no tasks of this type available right now! Please check back in a few minutes.)

a i jeszcze ostatnie pytanie co ile sie odnawiają te taski co dziennie?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 23:38

To jest 15 centów, możesz wypłacić w zakładce Reddem, jest dostępny, zainstaluj przeglądarke chrome z dodatkiem autorefresh plus, ten za 4c raz dziennie, ten za 2c raz na kilka dni a po za tym poczytaj sobie to http://www.speedyshare.com/z8ATp/surveyporadnik.pdf