Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - shaGuar - 16-09-2014 19:21

Korci mnie, żeby zainwestować te 800 zł tylko nie wiem ile ta stronka pociągnie.


Odp: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 16-09-2014 19:35

Nie uwierzysz, my też nie wiemy...


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - shaGuar - 16-09-2014 19:42

Chodzi mi oto, że np. zainwestuje 800 zł a za 2 miesiące się zwiną (taki przykład podany). Chcę tylko wiedzieć czy jest to długoterminowy program.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 16-09-2014 19:48

Nikt Ci w internecie jak i w życiu nie da gwarancji 100% powodzenia w biznesie. Podejmujesz ryzyko i wchodzisz do programu. Według mnie program długookresowy i będzie jeszcze długo funkcjonował. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - zelu - 16-09-2014 21:23

czy jest możliwość aby zarabiać na tej stronie korzystając tylko i wyłącznie ze smartfona?? z góry dzieki


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - twnt22 - 16-09-2014 21:44

Strona działa na smartphone lecz wersji mobilnej nie ma


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - zelu - 17-09-2014 00:12

czyli da rade? jest to bardzo uciążliwe?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 17-09-2014 06:18

@shaGuar

Też tak myślałem 2-3miechy temu, a swoją grubszą kasę włożyłem dopiero miesiąc temu, czego teraz żałuję, bo mógłbym już być hen wysoko w tabelach Big Grin
A tak niestety trochę wolniej to będzie szło, ale myślę, że wszystko dobrze się potoczy.
Adminem jest nie byle kto, więc na razie dużych obaw nie mam - byleby naliczenia były jakieś w porządku Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - ManiekHoNoTu - 17-09-2014 16:02

może mi ktoś wytłumaczyć zasadę Super User Upgrade - mini upgrade
inwestuję 2,99$

teraz o co chodzi w tydzień minimalnie otrzymam 2,99 a maxymalnie ile ?
a co jeśli w tydzień nawet nie odzyskam tych 2,99$ to jestem stratny, czy to jakoś wyrównają ?

dziś mam to już 3 dzień a dostałem po 1 reklamie codziennie o łącznej wartości 0.16$


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 17-09-2014 16:11

(17-09-2014 16:02)ManiekHoNoTu napisał(a):  może mi ktoś wytłumaczyć zasadę Super User Upgrade - mini upgrade
inwestuję 2,99$

teraz o co chodzi w tydzień minimalnie otrzymam 2,99 a maxymalnie ile ?
a co jeśli w tydzień nawet nie odzyskam tych 2,99$ to jestem stratny, czy to jakoś wyrównają ?

Dostajesz dodatkowe reklamy przez tydzień i żeby w ogóle wyjść na + z tego upgrade to musi mieć zwrot min. ~210% wtedy to co powyżej będzie twoim zyskiem. Czyli kupujesz upgrade za 3$ i jeśli otrzymasz reklamy na łączną wartość min. ponad 6$ to będziesz na plus z tego upgrade. Jeśli w tydzień nie odzyskasz wkładu to zostanie Ci automatycznie przedłużany upgrade o jeden dzień, aż wyjdziesz przynajmniej na zero. Podsumowując, stracić się nie straci, można zyskać, ale też trzeba mieć czas na klikanie w reklamy.