Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 15:56

bo na wage i mad mam zablokowane taski, crowdflower nalozylo mi chyba bana na tamte konta


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 28-02-2013 15:59

ahh rozumiem ja ostatnio mialem przerwe od tych zboczuchow ;p


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 16:01

Teraz dzięki ciekmie zarabiam na o wiele lepszych stronach, więcej bonusów typu tygodniowe i miesieczne za aktywnosć, daily jacpot no przedewszystkim codziennie są wypłaty.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 28-02-2013 16:12

na gptbanks ten caly dzienny bonus jest nic nie warty bo taski sa tansze niz na wage i mad i ostatecznie sie gorzej na tym wychodzi. A w miesiecznym ranku ciezko sie wbic bo pierwsze miejsce ma az 130$ zarobione a to bardzio duzo jak na 1 serwis


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 16:20

I tu się mylisz, stawki są takie same, do tego czasami dostaje się wiecej, w tygodniowym jestem już na pierwszym miejscu a miesięczny to wiadomo trzeba ostro pracować


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 28-02-2013 16:27

az sprawdzilem, no tak to teraz sie oplaca bardziej na gptb bo wtedy był tam task za 3 i 1 bodajze jesli dobrze pamietam. a jak tam jest na honey>?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 28-02-2013 16:49

jest tak samo Smile dobre jest to, że od razu nie dodaje kasy za task tylko dopiero po uzbieraniu 10c+ daje to nam dodatkowe centy ponieważ jak ktoś zauważy czasami dostajemy 5c zamiast 4 lub 3c zamiast 2, na mad i wage dostawalismy zawsze po 2 i po 4 a tu mamy bonusik.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 28-02-2013 19:01

Faktycznie rogeros ładnie daje popalić wczoraj zaczął i już na 1 miejscu w tygodniówce. Ja nawet nie mam miejsca Xpokerface Big Grin Bardzo fajnie się tam zbiera także polecam i jak wspomniał kolega wypłaty są zawsze na czas nie czekamy 3 dni na jedną Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 28-02-2013 19:18

dobra na gpt mam konto to mi na priv napsize pierwszy link z refem do hoeny to mu sie zarejestruje ;D a ciekma wie ze idzie na mnie kilka gorszy zarobic ;D


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Gonziur - 28-02-2013 19:19

Mam konto na surveymad i surveywage. Czy mój brat który mieszka ze mną w domu też może sobie tam założyć konta czy nie??? Nie zostaniemy zablokowani?

Dodam, że będziemy mieć takie same IP i oczywiście ten sam adres zamieszkania.