Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- Bloodme - 19-12-2008 17:31

Nom słyszałem, że około dolara brakuje. Chciałbym wiedzieć ile dokładnie, bo raczej nie będę dalej klikał, tylko do tego reffback'u :-)


- doiy - 19-12-2008 17:37

Bloodme napisał(a):Nom słyszałem, że około dolara brakuje. Chciałbym wiedzieć ile dokładnie, bo raczej nie będę dalej klikał, tylko do tego reffback'u :-)
Hmm, będziesz klikał tylko do tego refbacku? To dużo nie uzbierasz przy tej wypłacie, bo prawie każdy klika lotne reklamy i uzbieranie 1$ to dla czterech osób 1 godzina, bo czasami w ciągu jednej godziny może być 30 reklam. ;-)


- Sniechu - 19-12-2008 17:39

Bloodme napisał(a):Nom słyszałem, że około dolara brakuje. Chciałbym wiedzieć ile dokładnie, bo raczej nie będę dalej klikał, tylko do tego reffback'u :-)
doiy napisał(a):Hmm, będziesz klikał tylko do tego refbacku? To dużo nie uzbierasz przy tej wypłacie, bo prawie każdy klika lotne reklamy i uzbieranie 1$ to dla czterech osób 1 godzina, bo czasami w ciągu jednej godziny może być 30 reklam. ;-)

Do 10$ brakuje 0.25$. Szkoda, że nie będziesz klikał dalej, bo przecież tydzień po tej wypłacie następna :mrgreen:

W Buxfly nic się raczej nie zmieni. Admin raczej nie założy forum, więc nie warto się tam rejestrować...

Jak dojdziemy do 10$ to dam znać.


- Kubabest - 19-12-2008 17:43

zapisany w buxfly
Swoja droga w jednym miejscu pisze ze minimum to 5$ a w drugim 6$ :-?


- Sniechu - 19-12-2008 17:45

Jej, przecież piszę, że nie ma refbacku w buxfly, bo nie da się klikać w reklamy. Jak admin naprawi to mi napiszcie to zacznę klikać...


- doiy - 19-12-2008 17:50

Kubabest napisał(a):zapisany w buxfly
Swoja droga w jednym miejscu pisze ze minimum to 5$ a w drugim 6$ :-?
A czy to ważne jak i tak nie płaci. :-> O! Widzę, że wiążesz z tym buxem duże nadzieje skoro łańcuszek założyłeś. :->
Poza tym nie możesz być w refbacku jeżeli masz łańcuszek. :-|


- Kubabest - 19-12-2008 17:51

a to nie wiedzialem Big Grin moj blad pisze nawet ...
Powracajac do buxa to nowy bux .Trzeba dac mu szanse!!


- doiy - 19-12-2008 17:56

Kubabest napisał(a):a to nie wiedzialem Big Grin moj blad pisze nawet ...
Powracajac do buxa to nowy bux .Trzeba dac mu szanse!!
Po pierwsze: Nie pisze tylko jest napisane. :-P
Po drugie: Dać szansę? Chyba dać zarobić adminowi. :-D
Po trzecie: Sniechu jak tam staty w dingo, bo były dwie reklamy. :->


- Sniechu - 19-12-2008 18:00

doiy napisał(a):Po pierwsze: Nie pisze tylko jest napisane. :-P
Też się do tego nie mogę przyzwyczaić, ale istotnie jest to poprawne. Ja piszę tekst. I jakby to dać na stronę bierną to jest: Tekst jest pisany przeze mnie, a nie tekst pisze się przeze mnie.

Cytat:Po drugie: Dać szansę? Chyba dać zarobić adminowi. :-D
Tu akurat się zgadzam. Po co mu dawać szansę, jak on nie daję nam szansy zarabiać przez klikanie w reklamy? :mrgreen:
doiy napisał(a):Po trzecie: Sniechu jak tam staty w dingo, bo były dwie reklamy. :->
Przecież napisałem, że powiem jak będzie 10$. Brakuje jeszcze 0.18$.


- piechu - 19-12-2008 18:09

Cytat:A czy to ważne jak i tak nie płaci. :-> O! Widzę, że wiążesz z tym buxem duże nadzieje skoro łańcuszek założyłeś. :->
Poza tym nie możesz być w refbacku jeżeli masz łańcuszek. :-|
skoro zalozyl lancuszek to ma prawo do refbacku bo pod nikim sie w lancuszku nie zapisywal wiec mogl na refback
tak mi sie wydaje