Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kubn2 - 03-11-2015 19:53

o prosze paypal zniknął ni wypłacić ni kupić pewnie dlatego że program świetnie sobie radzi Jerk2

EDIT: o prosze powróciło


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 03-11-2015 20:34

Możemy się już pożegnać że swoimi pieniążkami, zapewne na paypalu skończyły się pieniądze więc nie wyplacicie już swoich pieniędzy, jedno mnie tylko ciekawie jak będą się tłumaczyli sponsorzy tacy jak Dariusz poleconym którym wmawiali że to program który ma świetną kondycję finansową i prędko nie upadnie Smile To już raczej koniec HQ ludzie którzy weszli przez PayPal już pieniędzy nie odzyskają tak samo PM...


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - komorxd - 03-11-2015 20:56

Dla czego ci którzy weszli z paypala maja stracić pieniądze nie można z innych formnwyplacix np w bitcoinach ?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 03-11-2015 21:05

(03-11-2015 20:34)oski121 napisał(a):  Możemy się już pożegnać że swoimi pieniążkami, zapewne na paypalu skończyły się pieniądze więc nie wyplacicie już swoich pieniędzy, jedno mnie tylko ciekawie jak będą się tłumaczyli sponsorzy tacy jak Dariusz poleconym którym wmawiali że to program który ma świetną kondycję finansową i prędko nie upadnie Smile To już raczej koniec HQ ludzie którzy weszli przez PayPal już pieniędzy nie odzyskają tak samo PM...

Zwracam honor PayPal wrócił może jeszcze wstanie na nogi.

Up. Jeżeli wplaciles więcej kasy przez PayPal niż jakim kolwiek innym to nie możesz wypłacić innym sposobem.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 03-11-2015 21:29

Panowie jeszcze program nie działa prawidłowo. Trwają nadal migracje więc nie dokonujcie żadnych operacji i piszcie bzdur.

Każdy kto wchodzi do programu z mojego polecenia, wie o ryzyku, Głupiec by wchodził myśląc że jest 100% gwarancji na to że człowiek zarobi...

oski panikujesz gorzej niż baba w okre*sie. sory że tak to porównałem, ale niestety taka jest prawda.
o 20:34 napisałeś że już ludzie mogą się żegnać ale szybko zmieniasz zdanie, bo już o 21:05 zwracasz honor... moja rada wypłać z programu wszystko i nie wchodź w tego typu biznesy Big Grin


Po za tym firma nie musi się dzielić zyskiem za zakup dostajesz wyświetlenia i wejścia a to że firma się dzieli to tylko dla tego że program zarabia i póki firma będzie zarabiała program będzie dzielił się zyskiem .


Ja dopóki nie zobaczę Update od Hana nie wykonuje operacji.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 03-11-2015 21:58

To ty w tym momencie pierniczysz głupoty wyssane z palca, ja w porównaniu do ciebie przeporosiłem i przyznanej się do błędu, jak byś nie wiedział to jest oficjalne info dt. Tego że możemy spokojnie już dokonywać operacji na naszych kontach. Nie wiesz nie pisz proste... Obrazasz mnie mimo że przyznaje że popelniłem błąd... Takie to dorosłe, do tego mówisz że mam wypłacać i się zawijać, wybacz i pozwól że sam o tym zadecyduje, obecnie po 20 dniach mój roi wynosi 240 % więc szczerze średnio interesuje mnie ile to jeszcze pociągnie, kolejną kwestią jest to że nikogo nie obraziłem a Polska jest krajem gdzie panuje wolność słowa, na przyszłość daruj sobie komentarze kierowane w stronę mojej osoby ponieważ takimi ripostami jedynie pokazujesz swój własny poziom. Proponuje zapoznać się z wiadomościami dt. cyklu miesiączkowania bo twoja wiedza jest nieco ograniczona, w ramach tego abyś nieco poprawił swą wiedzę z zakresu anatomii wklejam dla ciebie link z wikipedia : https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Cykl_miesi%C4%85czkowy
W dodatku wnioskując po twoim zdjęciu w Avatarze jesteś ode mnie dużo młodszy co skutkuje że powinneś się do mnie odnosić z co najmniej z minimum szacunku. Myślę że to dobry moment do zakończenia mojej wypowiedzi, aby sie zbytnio nie zagalapować.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - rejwus15 - 03-11-2015 22:11

Gdzie takie info się pojawiło, że możemy już działać?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 03-11-2015 23:34

Zapraszam do czytania konkurencyjnego forum gdzie temat Hqrevshare jest
St bardzo mocno rozwinięty, znajdziesz tam mnóstwo informacji dt. Programu oraz info bezpośrednio od Administratora programu.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Amarenka - 03-11-2015 23:54

Wszystko działa + strona śmiga jak szalona XD


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 04-11-2015 05:52

(03-11-2015 23:54)Amarenka napisał(a):  Wszystko działa + strona śmiga jak szalona XD

U mnie muli :/

Lepiej się wstrzymać z operacjami.