Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek (/Temat-Dziennik-Pracy-PPI-Voldir-4Colors-Misterzelek-100754)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - adios123 - 01-06-2015 19:52

@[4Colors] czytam Wink.


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - wiezaawieza - 01-06-2015 19:59

czytam ale w ostatnim poście nie widzę obrazków Sad


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 02-06-2015 19:30

[Obrazek: K5pDCi9.png]

Dzisiaj nie zarabiałem - ładna pogoda oraz pewien "koleżeński" problem. Poprawiłem kilka ocen w szkole i jak dobrze pójdzie będę miał tylko jedną 2 na świadectwie ( w najgorszym wypadku dwie Wink ). Możliwe, że jutro zostanę w domu i będę nadrabiał poprzedni dzień.

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Nabiłem 200 pkt. na Addmefast

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: KDiad9I.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Nabiję 700 pkt. na Addmefast

- Nagram 2 filmiki pod różne nisze

- Założę konto na Youtube



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 04-06-2015 19:15

[Obrazek: FjrpJy3.png]

Przepraszam wszystkich, którzy czekali wczoraj na podsumowanie ( jeśli tacy byli xD ). Powodem było to, że dzień spędziłem na dworze w towarzystwie przyjaciół ( są ważniejsze rzeczy niż trzepanie kasy z neta Smile ). Dzisiaj też zbytnio nie miałem czasu, ale udało się coś zrobić. Powolotku wychodzę na prostą...

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Stworzyłem 3 Hacki

- Nagrałem 4 filmy ( pod 2 nisze ) i wrzuciłem filmy na Youtube

- Stworzyłem konto na Youtube

- Stworzyłem Konto na Facebooku

- Nabiłem 500 pkt. na Addmefast

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: BDPLsUj.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Stworzę 2 Hacki

- Nabiję 300 pkt. na Addmefast



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - adiros - 05-06-2015 19:58

ladnie Ci idzie


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 05-06-2015 20:38

[Obrazek: aXcqfuR.png]

Coraz lepiej z zarobkiem, jedna z nisz w pewnym sensie wystrzeliła w górę i zaczęły się pierwsze kokosy. Dzisiaj miałem spore problemy z Addmefast. Mianowicie, na początku nie mogłem dodać linka do filmiku ( failed url ). A teraz nic nie nabija. Tylko ja tak mam?

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Stworzyłem 2 Hacki

- Rozpocząłem promocję 4 filmików

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: yxetytU.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Poprzeglądam strony, w celu znalezienia jakieś fajnej niszy

- Spróbuję rozkminić Facebooka ( tak, abym mógł założyć konto bez weryfikacji Big Grin )



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 06-06-2015 19:53

[Obrazek: dgVnD9M.png]

Dzisiejszy dzień przeznaczyłem na ogarniane serwisów do nabijania lików/wyświetleń. Rozwiązałem problem z Addmefast i teraz moje filmiki pną się w górę Huh. Za chwilkę spróbuję rozkmnić Facebooka.

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Nagrałem 2 filmiki

- Ruszyłem z promocją kilku nisz

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: WOvpYcl.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Zgodnie z postanowieniem odpocznę ( podsumowań w Niedzielę nie będzie )



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 09-06-2015 16:15

[Obrazek: OD6VUsc.png]

Przepraszam za brak wczorajszego posta, ale nie miałem dostępu do komputera. Dzisiaj nie będę robił za dużo, bo muszę zrobić prezentację na technikę oraz powtórzyć matematykę ( od tego zależy moja ocena na koniec Wink ). Weekend mam zamiar poświęcić na ogarnięcie poleconych ( wracam do mentoringu - prosiłbym o nie zawalanie mi skrzynki. Powstanie do tego odpowiedni temat ).

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Udoskonalałem program pod pewną niszę

- Próbowałem rozkminić Facebooka, tak abym mógł tworzyć konta bez weryfikacji telefonicznej ( niestety nie udało się :C )

- Założyłem 1 konto na Youtube

- Nabiłem 700 punktów na pewnej stronie do lików Big Grin

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: Ty0e6D0.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Zrobię 2 Hacki

- Nagram 3 filmiki

- Nabiję trochę punktów



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - dobrydiler - 09-06-2015 16:41

Cześć
Może na netnetcashrevenue.com się przerzucisz ?
Lepsze stawki i konwersja Smile
http://netcashrevenue.com/register/1953/
Ile masz średnio wyświetleń strony ?


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 09-06-2015 17:03

(09-06-2015 16:41)dobrydiler napisał(a):  Cześć
Może na netnetcashrevenue.com się przerzucisz ?
Lepsze stawki i konwersja Smile
http://netcashrevenue.com/register/1953/
Ile masz średnio wyświetleń strony ?

Testowałem NCR przez ponad tydzień. Miałem tam 2x mniej pobrań + stawka wcale nie jest wyższa ( np. za leada na PIB dostaniemy zawsze 0.12$, a tu różnie - czasem nawet 0.02$ ). Tak, więc zostaję gdzie jestem.