Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Mega-mocna-nisza-pozyskanie-duzej-ilosci-UV%E2%80%8F-plus-Bonusy-99750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - DziQu - 17-10-2014 14:25

(17-10-2014 14:11)Karpik napisał(a):  Czy potrzebne jest do tego fanpage, lub strona z dużym ruchem?

(17-10-2014 14:11)hunterpl444 napisał(a):  3. Czy muszę mieć do tego zaplecze ? - Nie nie potrzeba własnego fp strony itp. I nie musisz mieć wkładu własnego



RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Karpik - 17-10-2014 14:30

Umknęło mi to Smile @hunterpl444 napisałem PW Smile


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Branzolek - 17-10-2014 14:39

(17-10-2014 09:55)szykiryki napisał(a):  Przyda się na pewno totalnym świeżakom jeśli chodzi o suby/premium sms.

Smile

Czyli podstawy..


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 17-10-2014 15:02

Up raczej nie zarobisz tyle na podstawach informacjach zwłaszcza bez spamowania. Informacje w poradniku są bardzo dobre zwłaszcza że nisza się nie skończy i nie musisz spamować, wkładu własnego mieć oraz zaplecza.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - fusek - 17-10-2014 15:19

(17-10-2014 15:02)hunterpl444 napisał(a):  Up raczej nie zarobisz tyle na podstawach informacjach zwłaszcza bez spamowania. Informacje w poradniku są bardzo dobre zwłaszcza że nisza się nie skończy i nie musisz spamować, wkładu własnego mieć oraz zaplecza.
a zarabiasz tylko jesli pracujesz?


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 17-10-2014 15:21

@up nie część z poradnika sama zarabia nie musisz nic robić jeżeli chcesz więcej zarobić tą godzinę musisz poświęcić .


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - szykiryki - 17-10-2014 15:29

(17-10-2014 14:39)Branzolek napisał(a):  
(17-10-2014 09:55)szykiryki napisał(a):  Przyda się na pewno totalnym świeżakom jeśli chodzi o suby/premium sms.

Smile

Czyli podstawy..

@[Branzolek]
Co rozumiesz przez podstawy?
Nie ma tam opisu tego jak używać subów, jeśli o to Ci chodzi czy jak spamować...

I na pewno są to znacznie lepiej zainwestowane pieniądze niż w Twoj poradnik, który również posiadam....

Wiadomo, że doświadczeni userzy, zarabiający kilka setek dziennie na subach mogą niewiele z tego wynieść, ale mogą też podwyższyć swoje zarobki. Ja kupiłam z czystej ciekawości.
Jeśli ktoś nie ma własnej "niszy", zapewniającej stały dochód, działa na chybił trafił to na pewno poradnik Huntera się sprawdzi.
A takiej właśnie niszy nie posiadają zwykle początkujący użytkownicy, którzy w ogole nie wiedzą jak zabrać się za suby...stąd moja opinia, że na pewno sprawdzi się w ich przypadku!


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - mikiniki - 17-10-2014 17:03

Niemniej jednak nie są to nowości i jak ktoś dobrze śledzi forum, to na pewno będzie już je znał.
Też uważam że cena wygórowana.
Jak ja bym sprzedawał, to max 100zł.
Lecz nie ja sprzedaję.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Marcopl2 - 17-10-2014 17:48

Jest Piątek obiecywałem wstawić pierwszy zarobek z poradnika , więc wstawiam teraz bo potem nie bedę miał czasu, idę opijać Smile Poradnik się OPŁACAŁ, dzięki HUNTER
ps. utworzyłem nowe konto specjalnie pod tą nisze HuhHuh

[Obrazek: 64062253782551978090.jpg]


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 17-10-2014 17:48

Up dziękuje za opinię ale ja nie uważam że poradnik max jest warty 100 zł kiedy ja wyciągam kilka tysięcy miesięcznie. Po drugie cały poradnik jest opisywany od początku do końca prze ze mnie moje nisze na których zarabiam od 5 miesięcy .