Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? (/Temat-Jakie-najlepsze-darmowe-konto-bankowe-97232)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - broofie - 28-12-2014 16:09

Polecicie jakies konto bankowe dla rocznika 98? Konto ma byc osobne (czytaj nie bede pod nikogo podpiety), no i oczywiscie zeby jakos to funkcjonowalo.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Artinesse - 28-12-2014 16:28

To może ja też coś dodam w tym temacie.
Byłam klientką Alior Sync i było super dopóki nie pojawił się T-mobile bank. Owszem konto jest w pełni darmowe, ma wiele przywilejów, ale obsługa przez punkty T-mobile i pocztę jest kompletnie chaotyczna i mają ogromny bałagan. Osobiście otworzyli mi kolejne konto, zamiast zamknąć posiadane i jeszcze bez jakiej kolwiek umowy, tylko dlatego że byłam ich klientką w przeszłości pozwolili sobie na coś takiego. Brakuję mi u nich profesjonalizmu, mają kompletny chaos.

Bank w którym mam od długiego czasu konto i które w pełni polecam to Meritum Bank. Konto mam w pełni darmowe, mam także konto oszczędnościowe, kartę i lada chwila założę także konto e-kantor. Wszystkie te konta wraz z kartą mam w jednym panelu, gdzie mogę przełączać się między kontami. Uważam że to jest bardzo duża wygoda, dodatkowo za żadną z tych usług nie płacę ani grosza. Obsługa z strony banku jest perfekcyjna. Nigdy nie miałam problemów z kontaktem, ba w ciągu kilku sekund zawsze otrzymałam pomoc. Już na samym początku jak założyłam konto, Pani z banku skontaktowała się ze mną w kilka sekund umawiając ze mną termin kiedy może przyjść kurier z umową. Od początku jestem bardzo zadowolona z usług tego banku i jako ich klientka mogę polecić. Bardzo zależy im na kliencie.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - nykkusek - 28-12-2014 16:50

(28-12-2014 16:28)Artinesse napisał(a):  To może ja też coś dodam w tym temacie.
Byłam klientką Alior Sync i było super dopóki nie pojawił się T-mobile bank. Owszem konto jest w pełni darmowe, ma wiele przywilejów, ale obsługa przez punkty T-mobile i pocztę jest kompletnie chaotyczna i mają ogromny bałagan. Osobiście otworzyli mi kolejne konto, zamiast zamknąć posiadane i jeszcze bez jakiej kolwiek umowy, tylko dlatego że byłam ich klientką w przeszłości pozwolili sobie na coś takiego. Brakuję mi u nich profesjonalizmu, mają kompletny chaos.

Bank w którym mam od długiego czasu konto i które w pełni polecam to Meritum Bank. Konto mam w pełni darmowe, mam także konto oszczędnościowe, kartę i lada chwila założę także konto e-kantor. Wszystkie te konta wraz z kartą mam w jednym panelu, gdzie mogę przełączać się między kontami. Uważam że to jest bardzo duża wygoda, dodatkowo za żadną z tych usług nie płacę ani grosza. Obsługa z strony banku jest perfekcyjna. Nigdy nie miałam problemów z kontaktem, ba w ciągu kilku sekund zawsze otrzymałam pomoc. Już na samym początku jak założyłam konto, Pani z banku skontaktowała się ze mną w kilka sekund umawiając ze mną termin kiedy może przyjść kurier z umową. Od początku jestem bardzo zadowolona z usług tego banku i jako ich klientka mogę polecić. Bardzo zależy im na kliencie.


Dzięki za informację! Sam miałem zakładać w T-Mobile, ale skoro tam są jakieś problemy, to może zdecyduję się na Meritum Wink


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - haha40027 - 29-12-2014 09:08

Co do Meritum banku to nie wiem na ile jest to prawda i czy aż taki duży wpływ będzie miało na obsługę, ale:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Alior-ma-zgode-na-przejecie-Meritum-Banku-3256500.html


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - konrad123456789 - 29-12-2014 09:37

Polecicie jakieś konto walutowe w euro ?? Jakieś niskie opłaty za korzystanie itp. ?


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Artinesse - 29-12-2014 22:00

(29-12-2014 09:08)haha40027 napisał(a):  Co do Meritum banku to nie wiem na ile jest to prawda i czy aż taki duży wpływ będzie miało na obsługę, ale:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Alior-ma-zgode-na-przejecie-Meritum-Banku-3256500.html

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Tak porządny bank miałby połączyć się z Aliorem? Undecided

(29-12-2014 09:37)konrad123456789 napisał(a):  Polecicie jakieś konto walutowe w euro ?? Jakieś niskie opłaty za korzystanie itp. ?

Ja chcę otworzyć konto walutowe w Meritum Banku e-kantor. Także zobacz sobie czy akurat i Tobie podejdzie. Za korzystanie nic nie płacisz, kupno i sprzedaż waluty nie jest obciążana dodatkowymi opłatami. Opłaty ponosisz za przelewy w euro na inne konta w kraju i za granicą.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - broofie - 29-12-2014 23:16

(28-12-2014 16:09)broofie napisał(a):  Polecicie jakies konto bankowe dla rocznika 98? Konto ma byc osobne (czytaj nie bede pod nikogo podpiety), no i oczywiscie zeby jakos to funkcjonowalo.
Ktos cos?


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - rowik888 - 30-12-2014 18:52

(28-12-2014 14:30)marcel_kk napisał(a):  @[rowik888] od lutego wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce
w ramach jednej miesięcznej opłaty za karte - 7 zł.
http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/942_toip_7.pdf

No to jeszcze gorzej.

(28-12-2014 16:28)Artinesse napisał(a):  To może ja też coś dodam w tym temacie.
Byłam klientką Alior Sync i było super dopóki nie pojawił się T-mobile bank. Owszem konto jest w pełni darmowe, ma wiele przywilejów, ale obsługa przez punkty T-mobile i pocztę jest kompletnie chaotyczna i mają ogromny bałagan. Osobiście otworzyli mi kolejne konto, zamiast zamknąć posiadane i jeszcze bez jakiej kolwiek umowy, tylko dlatego że byłam ich klientką w przeszłości pozwolili sobie na coś takiego. Brakuję mi u nich profesjonalizmu, mają kompletny chaos.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale podczas przejścia alior sync w t-mobile utworzyli Ci nowe, kolejne konto z innym numerem rachunku?


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - bardok - 07-01-2015 20:23

Po przeglądnięciu chyba wszystkich porównywarek darmowych kont bankowych oraz ofert banków stwierdzam że jedyne prawdziwie darmowe konto bankowe jest w Meritum Banku. Reszta wymaga przelewania stałych wpłat co miesiąc np. wynagrodzenia albo wymagają dokonania transakcji kartą płatniczą za jakąś kwotę przeważnie minimum 200zł miesięcznie.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - 4funsecond - 31-01-2015 10:17

A co myślicie o pkobp konto pierwsze? Wydaje się że jest całkowicie darmowe.