Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: lubiekeppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy: lubiekeppa (/Temat-Dziennik-pracy-lubiekeppa-94821)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - Radi98 - 04-08-2014 15:33

(04-08-2014 00:37)notentego napisał(a):  Oferta samsung gear jest do dupy, promuj jakiś telefon, buty albo szpiega Smile
Dzisiaj na 60 butami balance i 30 wyś ;\


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - Resk - 04-08-2014 20:24

Wiem co to fanpages na facebooku, wiem co to fake konta, ale nie wiem co to grupy. Ktoś mi może wyjaśnić co to te grupy, na czym polega spamowanie na grupach i jakiś link przykładowej grupy, jak je szukać, itp.? Sorry za OT, ale bardzo mi zależy.


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - muzzle - 04-08-2014 20:33

(04-08-2014 20:24)Resk napisał(a):  Wiem co to fanpages na facebooku, wiem co to fake konta, ale nie wiem co to grupy. Ktoś mi może wyjaśnić co to te grupy, na czym polega spamowanie na grupach i jakiś link przykładowej grupy, jak je szukać, itp.? Sorry za OT, ale bardzo mi zależy.

Sądząc po sposobie pisania zrezygnuj lub się obudź bo to nie ma sensu. Są google jest tez pare poradników, jednak tutaj nie każdy poda ci pomocną dłoń, mówię to Tobie bo wiem z doświadczenia jak jest i chcę Ci oszczędzić nie potrzebnych męk. To forum jest jedynie do wymiany zdań o ile ktoś ma na to ochotę jak sama nazwa wskazuje zarabiam a nie mentoruję co zresztą odeszło do lamusa w ppa


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - Resk - 04-08-2014 20:34

Dobra, co to jest grupa znalazłem, na googlach, zapisałem się do kilku grup na fejsie. Ale mimo to mam kilka pytań.

Czy warto przyłączyć się do grupy, która ma 500 osób czy to za mało. Inna grupa, do której wysłałem zaproszenie to 24 000 osób. Też mało?

Za spamowanie z fake konta, po 2 godzinach miałem zakaz wstawiania postów, pisania komentarzy itp.
Czy za spamowanie na grupach też taki zakaz mogę mieć?

Najlepiej jakby ktoś mi objaśnił, jak się spamuje na przykładowej grupie.

Ten post pisałem, zanim muzzle odpowiedział.


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - lubiekeppa - 04-08-2014 21:14

Ludzie nie róbcie mi tutaj syfu proszę .


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - lubiekeppa - 04-08-2014 23:00

Dziś trochę słabo ;(
[Obrazek: kasa23png_eserxqr.png]


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - kciuk - 05-08-2014 22:25

@[lubiekeppa] nie wku*wiaj mnie, ok? Big Grin Daj mi troche swojej siły do roboty i motywacji. Ostatnio totalnie olałem sobie suby Big Grin Mam jeszcze 2 inne metody na sell, może opierdzielę bo znając moje lenistwo to i tak nie wykorzystam ich potencjału Big Grin


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - lubiekeppa - 05-08-2014 23:00

Czasem trzeba wyjść z domu i liczyć na automat ;(
[Obrazek: autopng_esewxse.png]


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - lubiekeppa - 06-08-2014 23:05

Dzisiaj troche lepiej :
[Obrazek: kasakpng_eseqapp.png]

+

Testuję inną metodę :
30 min pracy i wpadło 30 zł na konto w banku Smile


RE: Dziennik pracy: lubiekeppa - lubiekeppa - 07-08-2014 23:04

Zapomniałem dzisiaj ss zrobić . Dziś totalnie olałem firesub .

Firesub 14 leadów po 4,20zł


Inny serwis 110zł już wypłacone na konto Smile