Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold (/Temat-ZOSTALEM-OSZUKANY-przez-erold-94307)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - sheko12 - 16-07-2014 21:24

Ekhm, nie chce spamić nie potrzebnie, aczkolwiek sprzedaż i brak kontaktu przez kilka godzin, w tym już afera z policją i procedura zwrotu pieniędzy, śledztwo to już gruba przesada.........1, 2 max odzewu, okej, rozumiem : ) ale nie marne 4 czy 5 albo 8 godzin, bez przesady.......


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Janex - 16-07-2014 23:33

Cytat:Z tego co widzę kolega zdążył już mi napisać komentarz negatywny.


Pisz odwołanie bo szkoda żeby ten negatyw odstraszał potencjalnych kupujących.


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - jakamil123 - 16-07-2014 23:38

(16-07-2014 21:10)erold napisał(a):  Nie rozumiem takich ludzi... minęło kilka godzin ( sam mu pisałem na emaila że jadę na działkę pomóc ) no ale widać kolega nie może zrozumieć że mam życie prywatne a nie siedzę 24 h na zarabiam. Temat można usunąć ponieważ lada chwila jakamil123 dostanie prawa do kupionego ode mnie fanpage Smile

Nie no typie jesteś zajebisty... rozwalasz mnie napisałeś to co pokazałem wcześniej na górze, że dasz prawa w 10-20 max minut i nic więcej.. Teraz dopiero po 22:07 napisałeś to:

[Obrazek: 33153894986075860061.jpg]

Więc nie kłam, że pisałeś mi coś innego.. I do tej pory nie mam uprawnień do strony ;]

Dorzucam jeszcze wiadomość na PW:

[Obrazek: 11846252131292342273.jpg]

(16-07-2014 21:01)erold napisał(a):  Właśnie wróciłem z działki. Pisałem jakamil123 że wrócę po 22 i przekażę mu prawa i tak też się stanie. Nie potrzebnie ten temat został założony. W ciągu kilku minut jakamil123 dostanie prawa do fanpage. Sprawę uważam za zamkniętą ( człowiek nie może mieć we wakacje chwili wolnego i pomóc rodzinie na działce.. nie rozumiem)

Gość napisał parę zdań i wszyscy mu uwierzyli - przedstaw na tą wiadomość dowody bo Twoje marne pisanie tutaj nic nie daję.
Pozdrawiam tych którzy mu uwierzyli!


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Zły_Szeląg - 16-07-2014 23:52

Nie chodzi o to kto komu wierzy tylko o to, że robisz aferę po godzinie od zakupu Lol


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Onomatopeja - 16-07-2014 23:54

Chciał się oczyścić by komuś innemu wlepić fp Smile


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - jakamil123 - 16-07-2014 23:55

@Zły_Szeląg sam byś robił gdyby Ci koleś pisał, że da Ci prawa za kilka minut a tego nawet nie robi.. A jeszcze tutaj perfidnie kłamie, że pisał do mnie, że gdzieś jedzie.. Gdyby serio napisał to spoko nic bym się nie spinał..


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - daniel42na - 16-07-2014 23:56

Prosze aby następnym postem było potwierdzenie finalizacji transakcji, nie pajacujcie, chce już zamknąć ten cyrk. Mniej chaosu, więcej konkretów.


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Symbian - 16-07-2014 23:58

erold jeżeli napisałeś że dasz mu te prawa w ciągu 10-20 minut to powinieneś tak zrobić, więc teraz tutaj nie pier**ol że ten negatyw został Tobie wystawiony niesłusznie. Osobiście uważam że jakamil123 ma rację


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - GoodLecki - 17-07-2014 00:29

Niektórzy o 5 groszy potrafią zaspamić gg, więc nie jest źle Smile


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - erold - 17-07-2014 06:10

Wczoraj nie działało mi po godzinie 22 zarabiam.com ( co wchodziłem na stronę miałem białą stronę ) chciałem jeszcze raz dostać od jakamil123 maila na który mam przekazać FP żeby później nie było znowu problemu że nie na tego maila dałem FP. Przeglądam właśnie pocztę i podałeś mi maila [email protected] i na tego maila właśnie w tym momencie dałem uprawnienia administratora. Temat jest do zamknięcia a na przyszłość nie polecam transakcji z tym użytkownikiem bo sami widzicie jakie jazdy robi ( a człowiek w tym przypadku - JA ) nie może mieć nawet życia osobistego. Na Allegro również proszę usunąć komentarz negatywny

@EDIT : wpierw gościu polub ten fanpage - https://www.facebook.com/moj.brzydalu bo nie mogę Ci dać Administratora poprzez maila....

http://scr.hu/2hun/k9i9i