Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach (/Temat-Zbieranie-na-paliwo-do-Passata-tak-byl-Golf-czyli-moje-poczatki-w-Internetach-93175)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 18-05-2017 11:08

No cóż, dawno mnie tu nie było, ale nie oznacza to, że nic nie zarobiłem. Może zarobiłem mniej bo majówka, bo słabo z ankietami przez to wolne, bo zdemotywowało mnie to, że tak ciężko wbić 1lv na crowdflowerze. No ale udało się. Wbiłem 1lvl i zaczynam na poważnie przygodę z taskami.

Nie wiem ile dokładnie zarobiłem od 28.04 do 17.05, ale myslę że było to ok 10$ na clixsense, 20zł na innych portalach typu StudentsWatch. Udało mi się z darmowych 0.05$ zrobić 12$ na csgo500. Jak ktoś chce kupić StatTrak AWP Phobos MW to zapraszam na priv. Dobiłem ostatnie 40 punktów do wypłaty w bo-panel. Czekam teraz na przelew 32zł na moje konto. Brakuje mi 4 punktów na StudentsWatch do wypłaty (50zł), ale myślę, że nastąpi to dziś albo jutro.

A jak wygląda dzień dzisiejszy?

18.05.2017

  • ClixSense $3.17 Dzień zaczął się pięknie, od 3 bardzo prostych ankiet. Wieczorkiem wpadła kolejna ankieta trwająca 25 sekund Smile
  • StudentsWatch 7,5zł No to dobiłem jeszcze dziś do wypłaty Smile 50zł wpada na moje konto

PS. Nie wiem dlaczego Crowdflower znów zabrał mi 1 lvl skoro tak wyglądają moje statystyki:
[Obrazek: ap5QPDT.png]