Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? (/Temat-W-jakie-programy-inwestujecie-na-dzien-dzisiejszy-92072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 13-08-2014 21:35

dora podeslij mi na priv cos fajnego.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Watoga - 23-08-2014 09:10

W jaki program wrzucić 100$ ?
Tak by coś zarobić a nie wtopić?
Interesują mnie raczej propozycje krótko terminowe.

Za pomoc rejestruje się z refa :-P
Nie liczę na kosmiczne zyski ale na coś niedużego lecz pewnego.

Pozdrawiam.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 09-09-2014 15:45

na krotkoterminowych programach zawsze masz zwiększone ryzyko.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Aikoinvestments - 11-09-2014 11:01

Witam
Ja inwestuje głównie w programy z kategorii rev share.
Paidvert
Adbonuz
Adzbliss

Oraz z racji tego, że zaczyna się zima ciekawszy okres do inwestycji w HYIP wg. mnie.

Zacząłem powolutku inwestować w typowe hyipy gdzie przewidywana żywotność programu to 30-60 dni czyli tak naprawdę w te średnio zyskowne, ale i mniejsze ryzyko, że po 5 dniach program zniknie...


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - dora - 02-01-2015 21:34

dokladnie, ciekawszy okres do inwestycji w programy typu hyip zwlaszcza, ze okres swiąteczny mamy za sobą Smile


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 14-03-2015 09:55

zainwestowalem w BlackStoneAsset. Jestem juz w kilku podobnych programach, ktore dlugo trwają. Ten ma tez zapowiedzi na dluzszy czas.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - rafi213 - 14-03-2015 12:20

Colibri, Bitclub , PV/MTV no i teraz LucreLab (mam nadzieje że to bedzie moja perełka) . Smile


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Jap - 14-03-2015 17:45

a ja jestem od roku w pegasus i niedawno doinwestowalem kilka $.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 14-03-2015 21:48

https://compass-business.org kto by przewidzail, ze taki maly, prosty hyip będzie placil 1.5 roku. wszedlem w wniego jak tylko pojawil sie, zarobilem i obserwuje z ciekawosci jak dlugo jeszcze pociagnie.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - todek78 - 23-03-2015 19:06

Jest w tej chwili kilka programów w które można zainwestować, jednak na dzień dzisiejszy jeden pewniak. za 50$ masz 55$ w ciągu 50 dni. Może to niewiele, ale po 1 jak ktoś już tu wspomniał, lepiej mniej ale długoterminowo, bo jest pewniej, a w tym programie tak właśnie jest. A po 2 jak nie czekamy aż to nam wypracuje te 110% tylko reinwestujemy przez pewien czas, to mamy tzw. procent składany i w pół roku możemy mieć nawet 200%. Pewny admin, który ma za sobą a i cały czas ma programy które płacą. Jak ktoś nie zna to zapraszam po więcej informacji. a tu link: https://trafficmonsoon.com/?ref=todek78