Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki host pod HTML??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki host pod HTML??? (/Temat-Jaki-host-pod-HTML-89027)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaki host pod HTML??? - Zythus - 16-04-2014 09:59

Cytat: Tak wiem, to nie vps tylko hosting xD.
VPS to hosting. Serwer współdzielony to też hosting. Serwer dedykowany to też hosting.

Gwoli ścisłości.


RE: Jaki host pod HTML??? - linoskoczek - 16-04-2014 16:15

(15-04-2014 23:06)BabciaSamoZlo napisał(a):  Chciałem pokazać jak minthost jest boski mimo dużych ilości negatywnych komentarzy. Jak działa maszyna wszystko zależy od własnej optymalizacji, a nie od administracji. Oni mają tylko za zadanie utrzymywać tobie serwer. Takie jest moje zdanie. --- Tak wiem, to nie vps tylko hosting xD.

To zupełnie nie na tym polega. Na Mintshost stosują Overselling i dlatego ich ceny są takie niskie. Serwery VPS i WWW z takimi parametrami w innych firmach będą pracowały zwyczajnie szybciej i stabilniej. Optymalizacja nie ma tu nic do rzeczy - najsłabszy VPS zacinał się przy listowaniu katalogu z trzema plikami, żadnej optymalizacji tu nie zrobisz.

Mintshost nie jest boski - on jest tani i przyciąga sobie cenami nieświadomych klientów. Tacy, którzy mają bloga z hackami i nie wnikają czy strona ładuje się 3 czy 6 sekund nie będą narzekać, ale nic poważniejszego na takim hostingu nie powinno się znajdować.


RE: Jaki host pod HTML??? - BabciaSamoZlo - 17-04-2014 09:21

Zythus- To była ironia, ale okej Smile.

linoskoczek- Może i tak, ale jak wiesz mało kto wie o minthost nie sprzedają dużo tych vps Smile. Tak zakładam.


RE: Jaki host pod HTML??? - linoskoczek - 18-04-2014 10:55

(17-04-2014 09:21)BabciaSamoZlo napisał(a):  Zythus- To była ironia, ale okej Smile.
Rolleyes

(17-04-2014 09:21)BabciaSamoZlo napisał(a):  linoskoczek- Może i tak, ale jak wiesz mało kto wie o minthost nie sprzedają dużo tych vps Smile. Tak zakładam.
Wiedzą i sprzedają dużo.


RE: Jaki host pod HTML??? - Kede - 18-04-2014 12:04

Ale i tak w ovh taniej Smile kiedyś aftermarket był najtańszy ale sporo się zmieniło po ich podwyżkach cen.

Ja proponuję wydać te kilkanaście zł na domenę (+przedłużać za 50zł) np. w ovh
+ hosting biznes-host.pl Hosting www -> dla klientów indywidualnych -> pakiet START 61zł rok (refik). Według mnie BH to najlepsza oferta w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. I masz pewność- kopię zapasowe, uptime. Natomiast w darmowym hoście różnie to bywa, twoja strona może z dnia na dzień zniknąć. Jeżeli celujesz w darmowy hosting to http://keed.pl