Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie (/Temat-Skuteczne-zarabianie-na-buxie-1-2-dziennie-88336)

Strony: 1 2 3 4


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - poduszka12 - 21-04-2014 16:15

(19-04-2014 18:40)neomaniek napisał(a):  Może ktoś pochwali sie dowodami wpłaty Smile i napisze w ile dziennie można wyciągnąć ??

7 wypłat mi wisi (0.3-1$) od 5-10dni
Wypłaty są do 24h.. Serwis się już zescamił? Sad


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - Madara Uchiha - 21-04-2014 17:09

ja mogę załozyć koło 40 kont

Podsumowując:
Konto vip:
0.002$*40=0.08$ (od polecającego)
0.08*40(kont)=3,20$

czyli ~ 10 zł i cały dzień klikania w reklamy, to jest bez sensu przecież


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - Rafiks1992 - 21-04-2014 17:47

@up na poczatku jest to bez sensu masz racje ale pamietaj ze nie robisz zadnego wkladu pienieznego a pieniadze zbierasz tak o...

poczatki sa trudne ale moim zdaniem po pierwszym tygodniu czy dwoch mialbys dosc zarobionych pieniedzy aby kupic sobie premium na to konto na ktore rejestrujesz referali, czy rented referale wynajac jak sa dostepne i zbierac duzo wiecej Wink


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - neomaniek - 22-04-2014 11:37

Konto jest zbanowane! Dlaczego??


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - poduszka12 - 22-04-2014 12:39

(22-04-2014 11:37)neomaniek napisał(a):  Konto jest zbanowane! Dlaczego??

Moje też. Coś mi się wydaje że jak tak będą banować za nic to szybko stracą aktywnych użytkowników.


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - zielik17 - 22-04-2014 13:39

Moich poleconych też banują. Sad
Gdzie tu kur** sprawiedliwość ?


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - nocnica - 22-04-2014 14:44

Wypłaty były wstrzymane przez nieprawidłowości w pozyskiwaniu środków. Wprowadzali też jakieś bany za boty, bez możliwości odzyskania konta czy pieniążków, które tam były. Co wy maili nie czytacie? Jak na przykład stosujesz metodę oglądania reklamy w nowym oknie to leci ban(patrzyłam jak reaguje na jedną otwartą reklamę na raz). Ale jak zamiast nowego okna robisz to w drugiej przeglądarce, to już jakoś nie było, chociaz nie wiem, może i by był, ja obejrzałam tak tylko ze dwa tuziny reklam. Jak to działa na same boty to nie sprawdzałam, bo już mi się nie chciało, ale podejrzewam, że nie byłoby większych problemów, o ile reklama byłaby cały czas na wierzchu i kliknięcia nie byłyby w równiutkich odstępach czasu Big Grin
Pewnie dziesiątki kont jednej osoby też im się niespecjalnie podobały, chociaż niekoniecznie potrafili to ująć w regulaminie - ale mamy "12. Za kąbinowanie w zdobywaniu pkt, używanie złośliwego oprogramowania, lewe działąnia grozi wieczysty ban." więc można to spokojnie pod to podpiąć.
Także pewnie wcale nie za niewinność są te bany, tylko za łamanie ich wadliwego systemu.


RE: Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - poduszka12 - 24-04-2014 14:46

Nawet nie odpisali ... Exclamation


Skuteczne zarabianie na buxie 1-2$ dziennie - Hybrid1990 - 06-10-2018 21:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.