Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie (/Temat-McDonald-kanapka-dla-pierwszych-stu-uczestnikow-w-najdluzszej-grupie-86187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Odp: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - asiorek - 22-02-2014 23:45

Dokladnie, podajcie wieceej info, bo do 24 coraz blizej


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - dawid161622 - 22-02-2014 23:50

Również chętnie wezmę udział


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Improssible - 22-02-2014 23:50

Ja tak samo, chętnie wezmę udział


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - kuleczka91 - 23-02-2014 00:29

Już tłumaczę, bo widzę, że kolega nie odpowiedział na wasze pytanie.
Haribol założył grupę (bo ja miałam problemy z netem, ale mniejsza z tym) Zaprosił mnie i jakieś 2 inne osoby z forum (każdy może zaprosić tylko 3os) i te osoby dostaną powiadomienie na fb, że dostali zaproszenie. Klikasz w te zaproszenie wyjdzie, akceptacja regulaminu ble ble i będzie baner zaproszenia i należy w niego kliknąć i powinno wyjść zaproszenie i dajemy dołącz. Gdy dołączyliśmy to zapraszamy kolejne 3 osoby, które nam potwierdzą zaproszenie i te kolejne osoby mają zaprosić następne i tak w kółko. Wygrywa grupa, która ma najwięcej potwierdzonych zaproszeń. MY Z FORUM TWORZYMY JEDNĄ. Wygrywa pierwsze 100 osób w wygranej grupie.

Potrzebna mi jeszcze jedna osoba do zaproszenia, dawać link do fb na pw !


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - CMRR - 23-02-2014 00:30

4 osoby mogą mi wysłać link do ich fb. Po wysłaniu linka na PW napisać w temacie.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - UmCyK - 23-02-2014 00:31

3 Osoby mogą mi wysłać link do profilu na PW.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Stworkowaty - 23-02-2014 00:39

Napisałem. ^^

///

3 miejsca u mnie jak ktoś chce.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Scoobyx - 23-02-2014 01:02

Na jednego uczestnika przypada tylko jedna kanapka? Tongue


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Stworkowaty - 23-02-2014 01:07

Owszem, przynajmniej tak piszę jak wchodzisz w konkurs.. ale to nie problem, ja jestem z 3 kont to zawsze obiad zapewniony. XD

///

Jak coś niech 3 osoby podeślą profile na PW, dodam i wyślę zaproszenie. ; )


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Admin - 23-02-2014 01:14

można mnie zaprosić Smile