Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Panel Partnera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Nowy Panel Partnera (/Temat-Nowy-Panel-Partnera-85413)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Nowy Panel Partnera - creativeD - 10-02-2014 22:02

Dokładnie, przed zmianą stronki wpadały mi leady. Teraz tylko same rejestracje, przypadek? nie sądze.


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 22:05

(10-02-2014 21:17)ventopolska napisał(a):  I jak ? Co z moimi pieniędzmi, bo na koncie ich nie widzę Smile
Nick: VentoPolska

Zrobione.
Odpowiedź: Użytkownik/partner powinien teraz jedynie przyłączyć stare konto do aktualnie dostępnego w nowym PP za pomocą formularza integracji.


RE: Nowy Panel Partnera - hunterpl444 - 10-02-2014 22:05

A ja się powtórzę : Ja mam duży problem z rachunków poznikały Nipy. Nie można nigdzie wpisać nipu a rozliczam się na działalność . Proszę o rozwiązanie problemu


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 22:13

(10-02-2014 20:44)hunterpl444 napisał(a):  Ja mam duży problem z rachunków poznikały Nipy. Nie można nigdzie wpisać nipu a rozliczam się na działalność . Proszę o rozwiązanie problemu

Możliwość zmiany typu konta została dodana.
Wprowadzono konto firmowe w którym występuje między innymi pole NIP zamiast Pesel! Prosimy o przejście procedury zmiany typu konta.


RE: Nowy Panel Partnera - siemasz - 10-02-2014 22:14

Wspierajcie jak najdłużej stare linki, przynajmniej do wejścia lepszych statystyk. Może się okazać, że linki wrzucone dawno temu byle gdzie teraz przynoszą najwięcej kasy... Jak je wyłączycie stracą partnerzy i wy.


RE: Nowy Panel Partnera - Mari30 - 10-02-2014 22:18

Niestety nadal nie pojawiają się jakiekolwiek wizyty czy też rejestracje tak samo koledze. Wysłałem loginy w prywatnej wiadomości jeśli można prosić o sprawdzenie będę bardzo wdzięczny.
Jeszcze dodam, że żeby upewnić się, że po prostu ludzie przestali wchodzić na Moje strony podmieniłem link na innego partnera na godzinkę i przez ten czas dostałem 3 leady oraz 100 wyświetleń, lecz wasza strona w dużo większej mierze Mnie interesuje i dlatego bardzo bym prosił o rozwiązanie problemu jaki zaistniał. Pozdrawiam.


RE: Nowy Panel Partnera - creativeD - 10-02-2014 22:33

To wszystko przez tą zmianę strony, trzeba podmieniać linki bo nic nie wpada .. Czeka mnie dużo roboty ..


RE: Nowy Panel Partnera - themate0 - 10-02-2014 22:54

powinnismy miec do wyboru 2 linki: stare i nowe, nie widzi mi sie podmieniania wszystkich linkow ...


RE: Nowy Panel Partnera - creativeD - 10-02-2014 23:01

Mi właśnie też się nie uśmiecha nowych linków, ale nie ma wyboru ..


RE: Nowy Panel Partnera - stmn - 10-02-2014 23:14

Spokojnie, jednoznacznie jeszcze nikt nie napisał, że stare linki przestaną działać, nie macie co się martwić na zapas. Wink