Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! (/Temat-6-grudniowy-restock-na-FireGifts-pl-Nasze-wygrane-82312)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Matheo249 - 22-12-2013 21:33

(22-12-2013 21:30)Nortix napisał(a):  
(22-12-2013 21:28)Matheo249 napisał(a):  Czy vex zamierza kiedyś wysłać zaległe nagrody z poprzedniego restocka? Czy to tylko taka ściema napisana na "odwal się"?
Podobno ma wysłać... zuh mówił że jednym z warunków kupna serwisu było to że vex ma wysłać zaległe nagrody. zobaczymy czy wyśle beka

Znając lenistwo vexa pewnie już nie wyśle. Za chwilę minie miesiąc od jego "zapewnień", a nagród nadal brak. Jeśli tak się stanie to chcę zwrot punktów za wygraną "nagrodę" pokerface


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - dudek7894 - 22-12-2013 21:36

(22-12-2013 21:30)Arivi napisał(a):  
(22-12-2013 21:21)supercola napisał(a):  Restock był do dupy, lagi z dupy - gorsze niż za poprzedniego właściciela Vexa... Pierdole tą stronę, Dowidzenia, Dobranoc !

Właśnie Vex robił dobre restocki... nagród było więcej, a strona śmigała(raz tylko nawalił).... a teraz co? Wielkie gó...

I tak nagrody z tego restocku szły z kieszeni zuhsm'a. Wink


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Nortix - 22-12-2013 21:38

(22-12-2013 21:33)Matheo249 napisał(a):  
(22-12-2013 21:30)Nortix napisał(a):  
(22-12-2013 21:28)Matheo249 napisał(a):  Czy vex zamierza kiedyś wysłać zaległe nagrody z poprzedniego restocka? Czy to tylko taka ściema napisana na "odwal się"?
Podobno ma wysłać... zuh mówił że jednym z warunków kupna serwisu było to że vex ma wysłać zaległe nagrody. zobaczymy czy wyśle beka

Znając lenistwo vexa pewnie już nie wyśle. Za chwilę minie miesiąc od jego "zapewnień", a nagród nadal brak. Jeśli tak się stanie to chcę zwrot punktów za wygraną "nagrodę" pokerface
Poczekamy zobaczymy ale w cuda to ja nie wierze + ja się nie poddam i o głośniki bd walczył.


http://scr.hu/1iiq/sn1p2
w następnym tyg bekabeka czemu już prawie miech facepalm


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - alken93 - 22-12-2013 21:49

Kuhwa squamny j bylaby moja gdybym ze tak powiem nie mial wyłączonego pc

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

XD ale gratuluje /Dermen

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Revoltan - 22-12-2013 21:59

nagrody z października niech wyśle...


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - ado - 22-12-2013 22:42

Szczerze i na temat nic nie "wygrałem" nawet nie czychałem na te "nagrody" Bo nie dostałem nagrody z października i raczej nie wezmę już udziału w dalszych restockach dziękuje do widzenia.
P.s nie piszcie już głupot że VEX wyśle je "postara się
do końca następnego tygodnia! - bo po co ? przecież i tak ich nie dostaniemy! to po prostu jest śmieszne i samemu sobie robicie markę takim profesjonalizmem


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - supercola - 22-12-2013 22:44

A ja wam napisze tak... Lagi były z dupy to prawda.. Za Vexa lagów nie było takich... Ale ! Właśnie ALE !! Za Vexa wygrałem na FireGifts naszym kochanym 2 NAGRODY ! Których oczywiście NIE ! NO NIE ****** NO NIE ! NIE DOSTAŁEM !!
No i to tyle, Pozdrawiam kochany(******* na pełnej ******) serwis firegifts (********** ), Papa.


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Matheo249 - 22-12-2013 22:56

Znowu przerwa techniczna Jerk SCAM... Niech ktoś vexowi przemówi do rozumu żeby wysłał te nagrody, a nie udawał i unikał tego tematu...


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - sqmany - 22-12-2013 23:05

@Revoltan
Z tym do vexa, teraz jest zuhsm administratorem
@ado
Ja sam nie wierzę ,że vex wyśle nagrody z restocku październikowego, bo to już nie jego serwis, ale teraz jest zuhsm, który na pewno prześle wszystkie nagrody.
@supercola
Ale teraz jak coś wygrałeś to na pewno dostaniesz, bo teraz są czasy zuhsm'a ,a nie vexa Smile
@Matheo249
Co my możemy zrobić, do vexa się pisze, a on nie odpowiada bądź pisze ,że w następnym tygodniu wyślę ,dobrze ,że w tamtym restocku wygrałem tylko laserek Smile


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Danny - 22-12-2013 23:11

dzisiaj, 21:10
Wybrana nagroda to: Logitech K400 touch. Koszt 55000

Zgodnie z planem Big Grin

Aby jeszcze myszkę dodali i będzie pakiet Big Grin