Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Nisza" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: "Nisza" (/Temat-Nisza-82259)

Strony: 1 2 3 4


RE: "Nisza" - freezea - 27-12-2013 15:06

(27-12-2013 14:35)sqmany napisał(a):  
(27-12-2013 13:21)freezea napisał(a):  JA juz tam nie robie Tongue

Jak tam u was konwersja dzisiaj? Smile

Dzięki za udostępnianie niszy którą ci sam dałem :|

Nie zabroniles Smile


RE: "Nisza" - AnnaKa - 27-12-2013 15:59

Masakra , ziomek dodał pomysł i już tam spam jest ... nie wierzę w Was po prostu.
Nie lepiej zrobić coś swojego ?
Każdy tylko czeka tu na forum na pomysł , i większość rzuca się na to jak nie wiem co...
Ja się nauczyłem jednego , na forum nic nie podam chyba że ogarnę VIP'a albo uda mi się kiedyś dostać do ELITY , bo tam udzielają się ludzie z którymi można rozmawiać co gdzie jak i za ile , a tu każdy zakłada konto , 20 postów max 3 reputacji i ''spamują'' po sieci.. Przez takie zachowania subskrypcje stracą sens ... A później się dziwią że AdBuster'y i inne TVN'y nagrywają o tym programy...


RE: "Nisza" - marcinex1232 - 27-12-2013 16:30

ktoś napisał ze 80 % co yangi na allegro do metina sprzedaje zostali zbanowania wraz z kontami, przecież nikt nie będzie podawał z którego konta daje yangi no to jak cie zbanują?

a wracając do tematu ludzie zachowajcie nisze dla siebie Smile


RE: "Nisza" - Noker112 - 27-12-2013 19:24

(27-12-2013 15:59)AnnaKa napisał(a):  Masakra , ziomek dodał pomysł i już tam spam jest ... nie wierzę w Was po prostu.
Nie lepiej zrobić coś swojego ?
Każdy tylko czeka tu na forum na pomysł , i większość rzuca się na to jak nie wiem co...
Ja się nauczyłem jednego , na forum nic nie podam chyba że ogarnę VIP'a albo uda mi się kiedyś dostać do ELITY , bo tam udzielają się ludzie z którymi można rozmawiać co gdzie jak i za ile , a tu każdy zakłada konto , 20 postów max 3 reputacji i ''spamują'' po sieci.. Przez takie zachowania subskrypcje stracą sens ... A później się dziwią że AdBuster'y i inne TVN'y nagrywają o tym programy...

Wulgarny tekst usunięty
+50% za brak kultury
//Sloniasek