Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D (/Temat-Typy-NBA-mareczka-bo-wygonili-od-badiiego-D-80276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 21-11-2013 21:08

Kurewsko trudne mecze dzis do typowania i ostrzegam. Mialem w ogole nie grac, ale zdecydowalem, ze puszcze plaska stawka 1 z 2 meczow, ktore dzisiaj odbeda sie w nocy.

Denver Nuggets vs Chicago Bulls typ: Denver @ 1.95 Lol

Zeby sie tu za bardzo nie rozpisywac to postaram sie krotko i na temat. Denver dzis gra u siebie. Pepsi Center jest terenem praktycznie nie do zdobycia, a szczegolnie jesli przyjezdzaja do niej Bulls. W hali Nuggets byki wygraly tylko raz w ciagu ostatnich 13 spotkan, ktore sie tam odbyly. Dodam, ze wygrali wtedy 107:110, a rzut na wage zwyciestwa byl oczywiscie buzzer beaterem czyli rzutem w ostatniej sekundzie meczu. Ale do rzeczy. Dzis Nuggets wygladaja lepiej na papierze i na parkiecie. Sklad maja mocny. Panowie sie dobrze spisuja nie tylko u siebie, ale ostatnio rowniez na wyjezdzie ulegajac OKC 115:113 i Houston 122:111. Wyniki sa wysokie z tego powodu, ze Denver gra szybka pilke. Nie graja tk naprawde centrem, ktorym jest Rosjanin Mozgov. Graja szybka kontra, pilki rozrzuca bardzo dobrze Lawson. Do tego punktuja regularnie i wysoko Faried, Chandler, Hickson. Zbieraja takze lepiej od zawodnikow z Chicago. Dzis do Denver nie przyjechal kontuzjowany Butler. Niewatpliwie bardzo wazny zawodnik dla Bulls, ktory zdobywa srednio 12 punktow na mecz. Byki i tak nie rzucaja wiele, a dzis na terenie przeciwnika moga miec problem ze zdobyciem 90 oczek. Sam Rose, ktory jest zreszta w sredniej formie meczu nie wygra. Jest do pomocy Boozer, ale jakos nigdy nie mialem do niego przekonania, bo niby punktuje i cos tam pozbiera, ale dobrym zawodnikiem jak dla mnie nie jest. Przed Chicago 6 meczow na wyjedzie. Szykuje sie ciezki, ale to bardzo ciezki tour. Na pewno przytrafia sie porazki szczegolnie, ze Bulls na wyjedzie w tym roku maja bilans 1:3. Raczej watpie, zeby poprawil sie on na lepsze po tych 6 meczach. Martwic moze jedynie fakt, ze zawodnicy Nuggets nie mieli dzis treningu, bo w Denver spadl snieg i wszystko bylo poblokowane. Jednak nie mysle, ze dla takich zawodowcow bedzie to az tak wielki problem skoro srednio co 2-3 dni graja mecz, ktory przygotowuje ich na pewno lepiej niz trening.

Co do drugiego meczu. Kompletny NO BET i odradzam grania czegokolwiek z tego meczu. Jesli ktos przystawilby mi pistolet do czachy i kazal cos obstawic byloby to Blake Griffin over 22.5 punkta @ 1.85. Ale wole nie ryzykowac kasy, bo naprawde w tym meczu wszystko jest mozliwe i niczego nie da sie przewidziec. Powodzenia Wink


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - michal_1311 - 22-11-2013 07:34

Brawo - kolejna wygrana Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 22-11-2013 07:39

Dziękuję Smile Mój budżet się reperuje. Oby tak dalej! Kolejny repucik dla ciebie.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 22-11-2013 08:01

Dzieki dzieki. W sumie to wedlug planu. Denver niecala setka, ale to w sumie nie jakies wielkie zaskoczenie, bo Bulls obok Indiany maja naprawde niezla obrone i pozwalaja sobie wrzucic malo punktow na mecz. Denver kontrolowalo caly czas sytuacje. W drugim meczu weszlo wszystko o czym myslalem(Betsson) czyli OKC -5.5, under 212.5 pkt w meczu i BG over 22.5 Jerk Oczywiscie nic z tego nie zagralem, bo jak pisalem rownie dobrze mecz mogl sie skonczyc 120:130 dla LAC, a Griffin mogl rzucic 20 punktow. Malo pewny wiec lepiej sobie darowac niz byc na minus.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 22-11-2013 10:41

Ja przed Twoim typem mialam dubel na Oklahome i Bullsow, ale dalam tez singla Twojego wiec stawka odrobiona za ako, dzieki!Wink


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - ryback - 22-11-2013 14:40

pieknie siadlo za 100
nic nie pozostaje jak czekac na typy na dzisiejsza nocSmile


Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - NowyKoles - 22-11-2013 16:10

Gratulacje glowy do NBA! Swietnie


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - adikk90 - 22-11-2013 16:58

Od dzisiaj zostaję stałym bywalcem tego tematu Big Grin pięknie Ci wchodzi to NBA ^^ czekam na dzisiejsze typki Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 22-11-2013 17:20

Typy podane zostana dopiero o 9-10 bo w tej chwili nie mam czasu, ale juz mam swoje przemyslenia na noc Wink


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Melex - 22-11-2013 17:28

Ciekawi mnie fala krytyki w razie paru "pudeł" Smile

Powodzenia!