Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] (/Temat-Dziennik-Pracy-robi007-suby-skracanie-80192)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 22-02-2015 09:33

Statystyki od 14stego... na początku tygodnia zaczęły padać filmiki, których łącznie miałem na yt 11, stały sobie spokojnie ale no do końca tygodnia wszystkie filmiki się wykruszyły a ja tymczasem miałem ciagle problemy z komputerem, już 3ci raz w tym miesiącu instalacja windowsa (komputer dość stary) dodałem 3 posty ale i też założyłem drugiego bloga pod PPI na którym masowo dodałem 50 postów i wykupiłem kampanie reklamową u kolegi.
Postanowiłem poczekać aż w końcu dobije mi 20$, wczoraj sporo instalacji lecz żadnych wartościowych, próbuję jakoś nastawiać bloga pod USA najlepiej jak potrafię lecz hamburgery coś nie chcą instalować Big Grin

[Obrazek: 0UAphZy.jpg]

Co zamierzam? nadal ulepszać bloga, nadal coś robić no i zbierać następne 20$, spróbuję też przetestować serwis perinstallcash, zobaczymy co z tego będzie. Jednak póki co będę trwał nadal przy perinstallbucks Smile

$20.5/20$
- przekroczenie limitu do wypłaty, complete Smile


ale i tak jestem cieniasem bo zajęło mi to ponad miesiąc... Sad


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - Sebqu - 22-02-2015 10:15

Mam pytanie, skad bierzesz filmiki? Sam robisz czy pozyczasz od innych? Big Grin


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 22-02-2015 12:53

jak robiłem na PPA to w visualu tworzyłem własne hacki i filmiki a teraz pożyczam od innych bo szkoda zachodu pod PPI bardziej liczy się ilość a nie jakość. Wink


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - full2000 - 22-02-2015 16:39

Gratulacje! Do pierwszej wypłaty dobić jest najciężej (wiem jak zaczynałem) potem jest już coraz łatwiej bo masz wiedzęSmile.


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 24-02-2015 15:22

Statystyki perinstallcash - [Obrazek: ZfTtpQY.jpg]

Cóż, - wczoraj wieczorem przetestowałem serwis PerInstallCash i się trochę jednak zdziwiłem, początkowo byłem pełen nadziei że zaczną się kręcić instalacje po 30-40 centów z bardziej niszowych krajów a tu nic. 11 centów za 6 instalacji to jedynie udało się wyciągnąć, 6 ściągnięć plików z US a 0 instalacji, coś jest nie tak. Postanowiłem od razu po południu przenieść wszystkie pliki spowrotem na perinstallbucks i po 4 minutach od razu 7 centów wpadło, także pozostaje przy perinstallbucks.
Pierwsza wypłata już na koncie, a czekałem na nią dosłownie godzine (w pon o 8 zleciłem, kilka minut po 9 już była na koncie) Cool
[Obrazek: 5vKBBuF.jpg]

Polecam perinstallbucks Big Grin


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 15-03-2015 21:14

nie pisałem sporo, w ostatni weekend chorowałem. Nadal się trzymam PiB i już powolutku kolejna wyplata na horyzoncie, choć zarobki nie zadowalają mnie, z powodu grypy mało co nowego zrobiłem, wszystko póki co stoi, mam nadzieje że niedługo znów złapie więcej motywacji do zarabiania.

[Obrazek: AKh5MKD.png]

Póki co statystyki się mają tak jak widać, szału nie ma, coś tam leci na autopilocie, dobrze że chociaż kurs dolara ciągle idzie w góre Big Grin
Już po tej wypłacie będę testował netcashrevenue więc mam nadzieje że już niedługo.


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - misterzelek - 15-03-2015 22:09

Nieźle ciśniesz Smile Powodzenia U mnie parę leadów może dziennie


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 24-03-2015 08:29

[Obrazek: 61lipmW.png]

Statystyki z ostatnich dni, szału nie ma, dupy nie urywa ale zbliżam się już do drugiej wypłaty impreza , ten miesiąc troche słabszy bo nie zarabiałem na yt tylko na samym jednym blogu. Nie zarabiam na razie na yt bo wpadłem na dość ciekawy pomysł zarabiania na adf.ly który oprócz PPI jest moim drugim głównym źródłem zarabiania przez neta. Kokosów nie ma, najważniejsze żeby cokolwiek robić i się nie poddawać a przyjdą dni gdy będzie lepiej Wink


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - robi007 - 28-03-2015 11:37

Próg wypłaty na PiB osiągnięty.
[Obrazek: m4KB4CC.png]

Tak jak zapowiadałem, przenosze się na NetCashRevenue ze względu na to że jest tam możliwość podpięcia własnych plików pod instalator (exe wrapper) na czym bardzo mi zależało ze względu że na blogu udostępniam pliki z których ludzie mogliby naprawdę korzystać a przykro mi było ciagle wciskać kit, także dzieki netcashrevenue będzie wilk syty (ja) i owca cała bo klient otrzyma to co chce. Jeszcze dokończe ten post, pod wieczór wstawie statystyki z NCR, mam nadzieje że będzie lepiej niż na PiB choć nadal uważam że PiB jest jednym z najlepszych serwisów do PPI.

Podsumowanie po przenosinach na NCR:
Serwis przyjemny, profesjonalnie wygląda ale troszkę z leadami słabiej niż na PerInstallBucks. Ciężkie rozstanie z PiB bo stawki są w miare wysokie i stałe, bardzo szybko realizują wyplaty, pewnie jeszcze tam wróce. Póki co dobijamy do pierwszego progu wypłaty na NCR.
Od godziny 10 rano uzbierało się 13 centalów, tragedii nie ma, jeśli będzie chociaż te 30-40 centalów dziennie to OK! licze na więcej. Wink
[Obrazek: YSEfO9a.png]
Takie pytanko, w lutym na NCR miałem 13 centów również, czy ta kasa mi się zsumuje? bo nigdzie nie widze takiego Total Balance jak na PIB...


RE: Dziennik Pracy - robi007 [PPI] - mario22455 - 29-03-2015 08:45

Up. Tak, sumuje się. Dostaniesz to przy wypłacie Wink