Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] KisuShite dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] KisuShite dziennik (/Temat-PPA-KisuShite-dziennik-77394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 24-10-2013 21:31

Dzień 24

Jeszcze trochę... Może mi się udać... Mówię oczywiście o dobiciu do 100 dolarów Tongue

To mój 100 post na forum - na dobrą sprawę ani jeden ze stu nie wnosi nic do tematu. Hym...

Dzisiaj jak zapowiedziałam wcześniej zlałam na dodawanie postów czy filmów. Zajęłam się za to pogłębianiem wiedzy o pozycjonowaniu (świetne obcojęzyczne forum wyjaśniło mi wiele kwestii - to nic, że czytałam wspomagając się google translate Cool )

Tam znalazłam w końcu wyczerpujący poradnik na temat GSA ! Dowiedziałam się też jak wydłużyć licencje na niego "dożywotnio", za darmo i bez virtualboxa (gdzieś tu na forum jest taki wątek, ale nie wyjaśnia jak zrobić to na windows xp - jeśli ktoś tak jak ja miał z tym problem niech napisze na priv, a ja wyjaśnię jak zrobić to krok po kroku). Kiedyś, kiedy moja wiedza będzie bardziej zwarta i pewna planuję zebrać ją do kupy i wrzucić do PDF. Może akurat komuś się przyda ? Big Grin

Na dobrą sprawę nie głupio byłoby założyć nową stronę i zacząć od podstaw, ale na to brakuje mi czasu... Zrobię to, ale w 2014 roku, kiedy do końca ważności starej domeny zostanie miesiąc czy dwa. Oczywiście o ile moja dotychczasowa strona nie zacznie być nagle niesamowicie popularna beka

81.85$/100$


PS Dzisiejszej nocy będę noł lajfiła w the sims 3 into the future - jak dobrze, że są jeszcze uczciwi ludzie, którzy wolą PPD od PPA ^^


RE: [PPA] KisuShite dziennik - davidek00 - 27-10-2013 18:58

Raczej nie osiągniesz tego celu.Ale nie dużo brakuję.Życzę powodzenia!


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 28-10-2013 12:28

Dzień 28

Praca wre, bo w końcu przeszedł mi "leń". Co zrobiłam przez 4 dni ?

* Regularnie, ale bardzo ostrożnie korzystałam z programu GSA Search Engine Ranker.
* Dodałam 3 posty na bloga przy czym dwa hacki były "zwykłe", a trzeciego zrobiłam mega wypasionego (zrobienie grafik, napisanie nowego kodu i zmontowanie filmiku zajęło mi ponad 3 godziny).
* Dodałam kilka postów na bloga dla gimbazy (nie ma weekendu żeby ktoś czegoś nie ściągnął). W tym tygodniu wpadło mi rekordowe pobranie z polski, bo 3.31$ scr.hu/46u/wt8ct
* Dowiedziałam się sporo o obróbce wideo (tej wiedzy już nikt mi nie zabierze).

Znowu ubolewam nad NIESAMOWICIE niską konwersją w czasie weekendu. Coś na zasadzie 2-3/500. Na prawdę nie wiem od czego to zależy - raz jest na poziomie 3, a nawet 4%, a raz 0,5%...

Mimo wszystko mam się z czego cieszyć, bo zbliżam się do wyznaczonego celu wielkimi krokami ! Jak dobrze pójdzie to jeszcze dzisiaj go osiągnę Cool

98.69$/100$



RE: [PPA] KisuShite dziennik - oskarkxyz - 28-10-2013 17:33

Cześć!

Sam posiadam bloga pod PPA, jednakże nisze nie są wyszukiwane. Od tak stwierdziłem, że "na to na pewno się ktoś zabierze" i zarabiam, ale naprawdę mało. Będzie 10$ miesięcznie (siedzę w PPA od miesiąca), chociaż konwersja czasami sięga mi do 15%. Mogłabyś powiedzieć jak zdobyłaś 600wejść dziennie? Ja mam po 200 według blogger.com, a 50-60 przez 99counters.com (bardziej się dla mnie liczy)


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 28-10-2013 18:02

W zasadzie zupełnie zwyczajnie. Na bloggerze jedynie regularnie pisałam posty według wytycznych seo + pingowałam je zaraz po dodaniu i dodałam do kilku zagranicznych katalogów. Treści na blogu były do tego po części skopiowane z innych blogów. Myślę, że najważniejsze jest "złapanie" mało popularnej niszy i wybicie się na niej. Później idzie już z górki Smile
Teraz, na wordpressowym blogu również stosuję zasadę regularnych postów według wytycznych wtyczki seo, ale też sama wyszukuję nisze, bo to daje o wieleee większe szansę na wybicie się. Posty nie kopiowane, oryginalne. Do tego dochodzi GSA (pewnie nieudolnie). Czasem wrzucę coś na YT, ale z bardzo marnymi skutkami.
99% wejść na moją stronę jest z wyszukiwarki. Musisz być cierpliwy i konsekwentny, a na pewno to zaprocentuje w przyszłości Tongue


RE: [PPA] KisuShite dziennik - oskarkxyz - 28-10-2013 21:15

Ja po amatorsku jadę na GSA, naprawdę. Mało co tam edytowałem w programie, ale widzę zwiększony ruch i to znacznie Smile
Mogłabyś podać mi te wytyczne SEO? Najlepiej w formie linku. Ja nic nie pinguję, a ostatni post dawno temu napisałem, ale i tak są pobrania i wejścia : p

Jeszcze taka sprawa.
Mam tego bloga i link do pobrania .exe jest za darmo, ale jest on w .rar i jest zahasłowane, a link do hasła jest niżej (już PPA). Wydaje mi się, że mam nieco wejść. Myślisz, żeby zamienić to i od razu dać link do PPA? Czasami dostaję e-maile "jak dostać hasło?" kiedy w .rar jest komentarz "aby odblokować to, bla bla, hasło <moja strona>". Wydaje mi się, że takie coś bardziej uwiarygodnia autora programu i fakt, że to działa, ale sam pewien nie jestem. Co Ty o tym myślisz?


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 28-10-2013 21:35

Ja daję ludziom do pobrania "działający" program, nie bawię się w hasła, bo w moim przypadku wcale się nie sprawdzały. Jak pobierający nie kumaty to nawet się na mnie nie "obrazi" za takiego hacka. Hacki pobierają z reguły dzieciaki - muszą mieć wszystko wytłumaczone jak najprostszym angielskim. Jedynie w opisie można zaszaleć Tongue
Wracając do tematu - myślę, że lepiej dać link od razu do PPA. A wtedy jeśli chcesz dodatkowo dorobić to albo archiwum na hasło albo fake patcher do pobrania.

Kurcze - z tym seo to nie będzie wcale łatwo, bo to wiedza z dziesiątek stron - pomodyfikowana żeby mi było wygodnie. Na dobrą sprawę to wydaje mi się, że wystarczy słuchać wytycznych wtyczki seo by yoast, ale z tego co zrozumiałam masz bloga na bloggerze. Mówisz, że i tak masz pobrania i wejścia, ale czy serio wystarcza ci te 30 zł miesięcznie ?

http://leksykon.seoisem.pl/seo -> tu masz podstawy podstaw. Fajnie opisane i tak dalej, i tak dalej.
http://www.pewu.org/647/jak-pisac-pod-google/ tu masz wytyczne, ale to takie pierwsze z brzegu, na pewno gdzies są lepsze.

OSIĄGNĘŁAM CEL NA PAŹDZIERNIK

101.56$/100$



RE: [PPA] KisuShite dziennik - oskarkxyz - 28-10-2013 21:48

Bez urazy, a Tobie starcza 100$ na miesiąc?Smile Są ludzie, którzy zarabiają tyle w jeden dzień, a mi niestety idzie gorzej Smile Ale tak jak mówię, ja jadę pełną amatorszczyzną, nie patrzę czego ludzie potrzebują.

Wielkie dzięki za pomoc i życzę powodzenia. Tak trzymaj Smile Jeszcze dzisiaj przerzucę ten free download i dam od razu pod PPA.

Mam nadzieję, że kiedyś nastąpi dzień, gdzie 100$ to będziesz za jeden dzień dostawała Wink

@edit
Gdyby mi to wystarczało to bym do Ciebie nie pisał Smile
Mam nadzieję, że jakbym miał jakiś problem to będę mógł się do Ciebie zgłosić?Wink


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 28-10-2013 22:34

Sama nie wiem czy starcza... Na razie tak. Twój post zrozumiałam chyba nieco pokrętnie... pewnie przez "Ja nic nie pinguję, a ostatni post dawno temu napisałem, ale i tak są pobrania i wejścia".

Bardzo dziękuję za przemiłe słowa - Tobie życzę tego samego ! Smile

Pewnie, że możesz się do mnie zgłosić z każdym problemem. Mimo, że kokosów (jeszcze !) nie zbijam to jednak mam jakąś tam wiedzę którą chętnie się dzielę.


RE: [PPA] KisuShite dziennik - oskarkxyz - 28-10-2013 22:41

Tzn widywałem różne strony do pingowania swoich postów (nie za bardzo wiem na czym ten proces polega, dlatego napisałem, że ich nie pinguję), ale nie używałem ich i jedyne czego uważam to GSA. W GSA ustawiłem dwa linki - do mojego bloga od PR3 oraz na filmik od YT od PR0. Dziwnym trafem większość ruchu na moim blogu jest z filmiku...

Chodzi o to, że ostatni post dodałem dobre 10dni, na blogu mam 5 postów, a post z downloadem jest sprzed miesiąca Smile Dlatego się dziwię, że ludzie wchodzą i to pobierają Tongue

Dzięki za linki, zapisałem sobie je już w zakładkach. No cóż... cel osiągnęłaś, a co dalej? Może 300$ do końca roku? Z przyjemnością czytało mi się Twój dziennik i mam nadzieję, że założysz nowy z nowym celem.

Pozdrawiam Smile