Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyżby koniec hacków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czyżby koniec hacków? (/Temat-Czyzby-koniec-hackow-76019)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czyżby koniec hacków? - vankosiara - 08-09-2013 19:00

(08-09-2013 17:36)Jacuss napisał(a):  To niekoniecznie był pingwin Smile Mój blog przed upadkiem miał 1200-1400 UU i były takie dni w miesiacu, że spadało do 300 a potem powoli wracało (najwięcej w czerwcu) i to nie było to zimne zwierzę tylko kapryski Googla i to boleśniejsze niż Twoje Smile

(08-09-2013 17:40)makingmoney napisał(a):  To nie był pingwin, bo z niego nie da się wybić Lol

Dostajesz filtr i Twoja strona znacznie spada w wynikach wyszukiwania Google.
Jeśli miałeś 500 klików dziennie to z filtrem możesz marzyć o 50.

W takim razie zaczynam się bać Xpokerface
Jak raczej nie będę jak głupi spamował GSA to Google nie powinno mnie się aż tak przyczepić.
Ogółem to pingwin wchodzi na przypadkową stronę i ją sprawdza czy sprawdza podejrzane i je uniewinnia/karze ?


RE: Czyżby koniec hacków? - Qwik - 08-09-2013 19:05

Jeśli złe ustawiłeś gsa i spamowałeś na lewo i prawo to filtra masz jak w banku.


RE: Czyżby koniec hacków? - vankosiara - 08-09-2013 20:00

Bez przesady, troszkę wiem o tym programie i mam dobrej jakości linki a nie dodaje więcej niż 30 dziennie. Czasem mniej niż 20.


RE: Czyżby koniec hacków? - Jacuss - 08-09-2013 20:01

Ja nigdy nie włączałem GSA ani nie kupowałem BL - każdy post jest unikalny i mnie jakoś złapał ;d


RE: Czyżby koniec hacków? - Mafiozo19990 - 08-09-2013 20:12

No to nie ciekawie ;/


RE: Czyżby koniec hacków? - Traw3k - 08-09-2013 20:33

Podejrzewam, że Pingwin idzie falami. W okolicach 15 sierpnia była pierwsza - sięgnęła nas. Niedługo przyjdzie następna - sięgnie kogoś innego. Smile Hackerzy, cieszyć się hajsem, póki można. Tongue


RE: Czyżby koniec hacków? - MixKosa - 08-09-2013 21:11

Wujek ma swoje wytyczne nowe i je wprowadza po woli i dostają ci co byli nie grzeczni. Big Grin


RE: Czyżby koniec hacków? - Bandaid - 08-09-2013 21:20

Żebyś się nie zdziwił: Google ma gdzieś jakieś blogi z hackami, one nie płacą za Adwords. Jak będzie kolejna fala filtrów to nawet ci co byli grzeczni dostaną rykoszetem.


RE: Czyżby koniec hacków? - Madroxx - 08-09-2013 21:34

Niech trochę tego zniknie - zmniejszy się konkurencja Huh


RE: Czyżby koniec hacków? - vankosiara - 08-09-2013 22:21

@up
Jak tak życzysz innym earner'om to niech Ciebie kolega z północy również zahaczy Wink

W sumie jak tak czytam to wszystko to zaczynam się bać o mojego bloga, wiecie, wyobraźnia pracuje i wgl Xpokerface
Zapewne następna fala będzie w okolicach 15 września, czyli niedługo.


(08-09-2013 20:01)Jacuss napisał(a):  Ja nigdy nie włączałem GSA ani nie kupowałem BL - każdy post jest unikalny i mnie jakoś złapał ;d

U mnie też każdy post to unikat i również nie kupowałem BL. Po prostu pech.. Moim zdaniem trzeba to wszystko przecekać i można pozmieniać treść postów.