Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
topcapitalist.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: topcapitalist.com (/Temat-topcapitalist-com-74215)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: topcapitalist.com - KerPwn - 13-11-2013 22:58

Wczoraj wpłacone 50$, mam nadzieje że nie padnie akurat teraz -.-
Skoro piszecie że coś z wypłatami nie tak.
@edit
Ciekawe dlaczego na allhyipmonitors znikł z "The most stable programs", rano był jeszcze na drugim miejscu.


RE: topcapitalist.com - Twister1992 - 13-11-2013 23:55

Na razie nie polecam wplacac pieniadzy do tego programu, wyplaca losowo od dzis (niektore wyplaty pending niektore instant-nie ma reguly jaki procesor i jaka kwota), byc moze jest to cos ze skryptem a moze program juz pada. Jesli wstanie to dam znac i ewentualnie jak beda zainteresowani wtedy to chetnie pomogę.


RE: topcapitalist.com - Zupagesto - 14-11-2013 08:22

Przed chwilą udało mi się wypłacić instant na STP (około 20$) więc program całkowicie nie upadł, jednak dla nowych osób radzę znaczną ostrożność do czasu wyjaśnienia całej sytuacji.


RE: topcapitalist.com - Sp00n - 14-11-2013 14:51

No, na razie nie polecam wchodzić. Myślę, że to tylko przejściowe Sad Bo jak nie to znaczy, że mój pech jest po prostu życiowy. Jak to mówią "Jak się nie ma szczęścia w kartach, ma się w miłości " ja nie mam ani tu ani tu Big Grin


RE: topcapitalist.com - KerPwn - 14-11-2013 17:50

Pierwsze moje 4$ mi naliczyło, zleciłem na PM i... Pending.
Jak pech to pech... wchodzę z 50 $ na kolejny dzień już jakieś problemy :C


RE: topcapitalist.com - Sp00n - 14-11-2013 19:09

Wypłata 4 $ instant.


RE: topcapitalist.com - KerPwn - 14-11-2013 19:38

@UP na STP ? Czy na co ?


RE: topcapitalist.com - Xullrae - 14-11-2013 19:55

Oh to źle, zleciłem wypłatę teraz z miejsca, jak program padnie to będzie dupiato, w ile wypłacają tak mniej więcej na EgoPay?


RE: topcapitalist.com - KerPwn - 14-11-2013 20:25

Ja na PM czekam już prawie 3 godziny zobaczymy czy coś z tego będzie ...


RE: topcapitalist.com - Xullrae - 14-11-2013 20:38

Hmm, póki co płacą tylko na STP, ale może to tylko jakieś błędy, mam taką nadzieję, bo jak nie to 200 PLN swojego w plecy, a to zaboli mimo wszystko. Poczekamy do poniedziałku i wszystko powinno być jasne.

EDIT:

http://topcapitalist.org/ nowa strona, więc pewnie stara już nie będzie w ogóle płacić.