Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poziomy kont w FC - Zmiany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Poziomy kont w FC - Zmiany? (/Temat-Poziomy-kont-w-FC-Zmiany-71495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - WazzaP - 23-06-2013 10:35

(23-06-2013 09:19)pikusix1 napisał(a):  1) Ogarnąć te konta (Bronze, Goldy i co tam jeszcze) - niech nawet niektórzy stracą te dolary przez Ultimate, ale żeby każdego szanować to każdy musi mieć takie same konto. Stawki jakieś super wysokie nie muszą być, nie będzie chyba żadnego problemu z stawkami 75%-80% (no chyba, że aż tyle FC straci). Można byłoby wprowadzić np. stawki 90%, ale tylko i wyłącznie dla Super Elo Pro Gamer Earnerów.
2) Co do szybkich wypłat - mogą być, lecz... np. od 100-150$, dzieciaki nie będą tak szybko kasy wypłacać. Bardzo spodobała mi się opcja na AC (musiałem porównać Big Grin), że żeby wykonać szybką wypłatę to na koncie trzeba zlecić wcześniej zwykłą wypłatę. Smile

W 100% popieram.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - makingmoney - 23-06-2013 11:26

...


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - TastemanPL - 23-06-2013 12:35

Ja bym zrównał typy kont lecz dodał bym konkursy aktywności. Np. Ileś osób dostaje podwojenie bo zdobyły najlepsze stawki Smile


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 12:38

A dajcie spokój.. Według mnie jest dobrze tak jak jest teraz.
Dlaczego ktoś kto daje sobie w tym radę i coś osiągnął ma być na równi z kimś kto nie potrafi ruszyć z miejsca (jak np. ja)?
Według mnie zamiast robić jakieś ''ulepszenia'' mogli by w końcu naprawić błąd, który męczy mnie już od dobrego miesiąca i żadnego pliku wgrać się nie da. Na pewno nie tylko ja się z tym borykam ale i wielu innych ludzi korzystających z FC. Chyba się przeniosę na coś innego, działającego..


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - MartinS - 23-06-2013 13:07

Max998, jakoś ja wgrywam pliki i nie mam z tym żadnego problemu Wink


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 23-06-2013 13:07

jaki błąd?


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 13:15

Ja też nie mam żadnego problemu. Ziomek zamiast napisać do admina, że ma taki problem to nie, lepiej się przenieść Rolleyes
Pewnie Twoja wina, szwankuje Ci przeglądarka czy coś Big Grin


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 13:31

Do tej pory było dobrze a zmiany przeglądarki raczej nie mam w planach..

Screen: http://zapodaj.net/5c460051d9cd7.png.html


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 13:33

(23-06-2013 13:31)Max998 napisał(a):  Do tej pory było dobrze a zmiany przeglądarki raczej nie mam w planach..

Screen: http://zapodaj.net/5c460051d9cd7.png.html

A może byś chociaż sprawdził, czy na innej przeglądarce pójdzie? /facepalm


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Max998 - 23-06-2013 13:36

Ah czyli teraz korzystać z FC mogą jedynie ci z IE itp?
Co mi to da, że sprawdzę, piszę wyraźnie, że nie mam zamiaru korzystać z innej przeglądarki..

A jeśli mam korzystać z różnych narzędzi itp. by móc korzystać z jednej strony to na prawdę nie ma sensu ten proces.. Smile