Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania (/Temat-TuT-Jak-zarabiac-dobra-kase-metoda-zarabiania-71153)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - mikiniki - 03-07-2013 10:42

Na Facebooku można działać ?


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - xerq - 03-07-2013 11:32

Można, ale dałem tam lepszy sposób.


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - matimus - 03-07-2013 11:36

Rezerwuję 1 sztukę.Pieniądze wyślę około 6-7 lipca jak mi wypłata z astrocash przyjdzie Smile


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - xerq - 04-07-2013 18:46

(03-07-2013 11:36)matimus napisał(a):  Rezerwuję 1 sztukę.Pieniądze wyślę około 6-7 lipca jak mi wypłata z astrocash przyjdzie Smile

Ok. Dodano do listy Smile


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - Tidus - 04-07-2013 18:56

Czy ilość osób korzystających z tej metody wpłynie na zarobki?
Czy jest to jakiś inny serwis, na którym się zarabia czy można korzystać z PPA?


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - xerq - 04-07-2013 19:25

(04-07-2013 18:56)Tidus napisał(a):  Czy ilość osób korzystających z tej metody wpłynie na zarobki?
Czy jest to jakiś inny serwis, na którym się zarabia czy można korzystać z PPA?

Może to lekko wpłynąć na to, dlatego sprzedaje tylko 10 sztuk.
W poradniku polecam adnooka, lecz można użyć innego serwisu, na którym jest content locker/gateway.


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - Tidus - 04-07-2013 22:30

Cóż...
Niby brzmi wszystko fajnie, lecz przy promowaniu:
"Twoje konto zostało zawieszone[...]"

Nie mam pojęcia jakim cudem po minucie zostało zawieszone, ale szkoda Big Grin Zwrotu kasy raczej nie dostanę, tak więc pieniądze stracone.

Nisza, a w zasadzie tylko metoda promowania jej jest już nieaktualna.


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - xerq - 05-07-2013 08:02

(04-07-2013 22:30)Tidus napisał(a):  Cóż...
Niby brzmi wszystko fajnie, lecz przy promowaniu:
"Twoje konto zostało zawieszone[...]"

Nie mam pojęcia jakim cudem po minucie zostało zawieszone, ale szkoda Big Grin Zwrotu kasy raczej nie dostanę, tak więc pieniądze stracone.

Nisza, a w zasadzie tylko metoda promowania jej jest już nieaktualna.

Skontaktuj się na pw, to Ci powiem co zrobić zeby nie były zablokowane. Bo jak widać masz problem. Wszystkim poprzednim kupującym pomogłem, pokazałem co zrobić aby trzymały długo. Ale jak widać ty zamiast się skontaktować i spytać, wolisz napisać posta na forum, ze chcesz odzyskać pieniądze.


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - matimus - 12-07-2013 16:16

Czekam na poradnik ...kasę wysłałem.


RE: [TuT]Jak zarabiać dobrą kase - metoda zarabiania - xerq - 12-07-2013 16:26

(12-07-2013 16:16)matimus napisał(a):  Czekam na poradnik ...kasę wysłałem.

Wysłany.