Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pasywny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: pasywny zarobek (/Temat-pasywny-zarobek-71068)

Strony: 1 2 3 4


RE: pasywny zarobek - thc19905 - 24-11-2013 20:08

jak mam ci odpowiadać jak ty dalej cofasz się o 3 lata pisałem 2013 rok anie 2010 rok dziwny jesteś i to bardzo


RE: pasywny zarobek - Kiljan - 24-11-2013 20:10

Wszystko jest z tego roku. Na kolejne pytania nie odpowiadasz, od samego początku nie odpowiedziałeś na ani jedno pytanie, a ja na wszystkie Smile Skończ więc bachorze się udzielać jeśli zamierzasz wprowadzać ciągle w błąd


RE: pasywny zarobek - thc19905 - 24-11-2013 20:43

gimbusie przeciwstawiłem ci nie raz dowody że są legalni itp ale ty i tak dalej to samo i w kółko wydaje mi się żeby tylko nabić post który nic nie zmienia tylko dobija ludzi bez sensowne bez postawne nie mądre rzeczy wypisywać nie wiem po co jesteś tu na forum chyba zamieszanie tylko robisz teraz jest 2013 rok a nie 2010 r


RE: pasywny zarobek - Kiljan - 24-11-2013 20:55

Nadal nie odpowiadasz na zadne pytanie, a pytania o legalnosc nigdy nie bylo, nie podales swapu dla eurodolara nie odpowiedziales na zadne podstawowe pytanie, po co ten spam? Ponadto co rok ma do działania plus500?


Chociaż po co pytam skoro jesteś na tyle tępy, że i tak nie odpowiesz.


RE: pasywny zarobek - Kaemten - 24-11-2013 20:59

Skończycie w końcu ten spam takie sprawy to na pw... Bądź któryś mądrzejszy od drugiego ..-.-


RE: pasywny zarobek - Admin - 24-11-2013 22:52

Racja Kaemten, prywatne dyskusje na pw, koleje publiczne kłótnie będą karane podwójnie.


RE: pasywny zarobek - konradPLN - 24-11-2013 23:15

(24-11-2013 01:09)Kiljan napisał(a):  
(24-11-2013 01:01)konradPLN napisał(a):  @Kilian

Gwiazdorze? Naoglądałeś się za dużo reklam.
Wybacz mi, że nie będę pozwalał na okłamywanie ludzi i obiecywanie im gruszek na wierzbie, jeśli ktoś twierdzi, że plus500 jest dobrą platformą znaczy tylko, że nie korzystał z innych. Mój blog jest w trakcie tworzenia, jednak giełda to moje hobby a nie sposób na życie więc nie zajmuje się nią całymi dniami Smile
Zrobili z 75zł kilkaset, ok nie ma sprawy ale co z tego skoro nigdy na oczy tego nie zobaczyli? To tak jak założyć sobie konto demo i zrobić tam miliony, efekt identyczny.

Sorry stary ,ale przesadzasz . Mam Ci pokazać SWÓJ dowód wypłaty z Plus500? Mam takie i to nie jeden .Nie będę sie z tobą kłócił bo tak jak napisałem-nie twierdze że P500 to genialna platforma. Na początek wystarczy. Nie rozumiem jak można siać ferment na czegoś temat będąc kompletnym laikiem.A ty nim jesteś w kwestii P500. Jeśli ja nie znam się na balecie to nie próbuje udowodnić że się znam.
Tyle w temacie . Sorry za OFF ,ale za dużo reklam oglądam i musiałem odpisać bo to nie prawda.


RE: pasywny zarobek - djschmidt - 03-12-2013 21:40

warto zobaczyć


RE: pasywny zarobek - eforsapl - 08-01-2014 13:41

Polecamy inwestycję we własną stronę / bloga / a nawet marketing internetowy. Dobrze zainwestowane pieniądze wygenerują kilkakrotnie wyższy przychód każdego miesiąca. Włożony wkład pracy na początku pozwala generować pasywny przychód w przyszłości. Ważne aby wybrać właściwy i skuteczny PP do reklamowania. Polecamy Programy Partnerskie ze strony Eforsa.pl
Np. HDplayer.pl - Gwarantujemy, że utworzony blog tematyczny np. o najnowszym serialu / filmie i jego promocja pozwoli na zarobki nawet kilku tysięcy miesięcznie z każdego sumiennie prowadzonego bloga. Nasi partnerzy tworzą i prowadzą często dziesiątki stron / blogów generując po kilku miesiącach pasywny przychód nawet kilkadziesiąt tysięcy każego miesiąca! Polecamy