Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... (/Temat-Swiadomy-sen-Przezyj-cos-czego-nie-przezyjesz-normalnie-7030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - michalek2244 - 18-02-2013 20:55

Ja tylko kilka razy mialem swiadomy sen ;/ Trudno pamietac o tym tescie rzeczywistosci gdy sie spi i o tym nie mysli ;p


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - michalzabc - 18-02-2013 20:58

Właśnie tego trzeba wyrobić sobie nawyk ;>


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Arkadiusz95 - 20-02-2013 19:33

Ja mialem 2-3 razy swiadomy sen. Za kazdym razem snil mi sie seks z kims innym a gdy sie budze to nagle stoii jak oszalaly, lub jakies male plamki na ubraniu xd


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wolfik - 08-04-2013 21:37

Wszystko tak jak w GTA :mrgreen:

Fajny poradnik... Interesuje się takimi rzeczami szczególnie, że sam zwracałem na takie rzeczy uwagę(np. Te kropki w czasie zasypiania itd.) a potem czytałem o tym na internecie. Po prostu lubię robić coś "magicznego" o czym inni ludzie nie wiedzą.


Odp: RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - miniek9090 - 08-04-2013 21:39

@up troche stary ten temat...


(20-02-2013 19:33)Arkadiusz95 napisał(a):  Ja mialem 2-3 razy swiadomy sen. Za kazdym razem snil mi sie seks z kims innym a gdy sie budze to nagle stoii jak oszalaly, lub jakies male plamki na ubraniu xd
zbok facepalm


tapniete z galaxy mini


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wolfik - 08-04-2013 21:46

Zawsze może się sprowrotem rozkręcić.
Ps. Moje gg: 46557809 jak ktoś chciałby popisać.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - marionetkaa2 - 08-04-2013 22:06

od dzisiaj biorę się za to, już od dawna chciałam mieć świadomy sen.. ;p


Odp: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Slight - 08-04-2013 22:12

Ja od jutra się biorę, muszę na spokojnie przeanalizować to.

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wolfik - 09-04-2013 15:18

Jak parę lat temu miałem takie świadome sny na początu mogłem latać i robić co chce. Potem zaczęło się robić coraz gorzej i nie mogłem już ich w 100% kontrolować. Takie jakby świadome horrory. Od tamtej pory zawsze tak się działo. Teraz już nie mam takich snów więc próbuje z powrotem bawić się w takie rzeczy.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - bitu92 - 17-05-2013 10:15

OOBE ;D Raz mi sie prawie udalo i mnie mama obudzila xd