Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! (/Temat-Turbopayplan-com-inwestycja-tylko-10-wyplaty-tylko-pomiedzy-uzytkownikami-69176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Szaman1644 - 12-05-2013 07:31

To kto mi pomoże kogoś znaleźć i do kogo mogę dołączyc?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 12-05-2013 12:15

Pisz na gadu


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - mariuszketrzyn - 12-05-2013 12:36

Wielka prośba do wszystkich nowych uczestników !!!

Jeśli rejestrujecie się w programie a nie macie zamiaru wpłacać tych 10$ to sobie odpuście.
Blokujecie tylko innym miejsce w matrycy, a zostajecie usuwani automatycznie dopiero po 72 godzinach !


Żeby wszystko działało sprawnie jak należy i szybko awansować na 2 level ta pierwsza dycha jest konieczna !

1. Pamiętajmy o procesorach w tym programie: PAYZA, PayPal i STP.

2. Pieniądze wpłacacie bezpośrednio na konto danego użytkownika, którego wskaże wam program.

3. Wpłacacie, czekacie na potwierdzenie od waszego uplinera - nawet pisząc do niego wiadomość.

4. Sami potwierdzacie szybko wpłaty innym uczestnikom.

5. W kwestii innego procesora płatności można zawsze się dogadać bo wpłacacie nie przez program tylko bezpośrednio. Może ktoś ma np. inny procesor LR,PM ...
Wasz upliner może wam zatwierdzić płatność bo to tylko od niego zależy...

Pozdrawiam,
Mariusz


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - UmCyK - 12-05-2013 13:59

i co ktoś z was zarobi cos


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Felek11 - 12-05-2013 14:17

masz 1 osobe pod sobą to zwraca się wkład Smile więc oczywiste że zarobimy Big Grin


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - pandorinium - 12-05-2013 16:27

(12-05-2013 13:59)UmCyK napisał(a):  i co ktoś z was zarobi cos

Nie tylko zarobi, ale juz zarobil i zarabia Smile Jeden dzien zajelo mi przejscie na poziom 2. Wystarczy chciec Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - zila - 12-05-2013 17:21

Jest tu ktoś pod kim mogę się zarejestrować dając 10$ na Profitclicking?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Arrekin - 12-05-2013 17:59

Musze przyznać że ciekawie się zapowiada, dziś się zarejestrowałem i już dostałem jedną osobę pod siebie jeszcze nigdzie tego nie reklamując.

Jeśli ktoś chce się dostać i równie szybko zacząć tu zarabiać to zapraszam nawet link do sygnaturki sobie wrzuciłem : )


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - marcel_kk - 12-05-2013 18:14

Mam kilka pytań do osób już w tym programie przebywających:
1. Jak z wypłatami, czy już ktoś cokolwiek wypłacił ?
2. Zarobione dolary są realne czy tylko wirtualne ?
3. Jakie korzyści ma z tego serwisu właściciel, skoro wpłaty są bezpośrednie na konto innego użytkownika ?
4. Chętnie zobaczę screna z wypłaty.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 12-05-2013 18:29

(12-05-2013 18:14)marcel_kk napisał(a):  Mam kilka pytań do osób już w tym programie przebywających:
1. Jak z wypłatami, czy już ktoś cokolwiek wypłacił ?
2. Zarobione dolary są realne czy tylko wirtualne ?
3. Jakie korzyści ma z tego serwisu właściciel, skoro wpłaty są bezpośrednie na konto innego użytkownika ?
4. Chętnie zobaczę screna z wypłaty.

1.Tak
2.Realne na procesorach.
3.Jest on na samej górze piramidy.
4.[Obrazek: 69af0ddce53bdf82000082e.1100x1100.jpg]

Wypłaty użytkownika z naszego forum Wink

Jeżeli możesz , zarejestruj się z mojego reflinka w sygnaturze.