Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anime - Dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Anime - Dyskusja ogólna (/Temat-Anime-Dyskusja-ogolna-67146)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ciekma - 18-04-2013 17:01

ksomix napisał(a):Accel World, jest to anime na podstawie noweli, którą autorem jest twórca SAO Smile Motyw bardzo podobny, nawet są nawiązania do SAO.

Fate Stay Night oraz Fate Zero, też bardzo ciekawe anime. Jest to wojna o świętego Graala, w której między sobą walczą sługi (są to postacie historyczne np. Aleksander Wielki lub Król Artur), a sługami "sterują" magowie. Wink

a więc zabieram się za to Smile


RE: Anime - Dyskusja ogólna - HinaruPl - 18-04-2013 17:45

Właśnie myślałem o FateTongue


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ksomix - 18-04-2013 20:45

(18-04-2013 15:37)Qwik napisał(a):  [Obrazek: 2i24jm9.jpg]

Fajnie, jak Cie to nie interesuje to zjeżdżaj stąd i się nie wypowiadaj najlepiej. Smile


RE: Anime - Dyskusja ogólna - Skipi - 18-04-2013 20:50

Anime to niby bajka dla niby doroslych ktorym odebrano dziecinstwo dajac szlaban na tv Tongue


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ksomix - 18-04-2013 20:58

(18-04-2013 20:50)Skipi napisał(a):  Anime to niby bajka dla niby doroslych ktorym odebrano dziecinstwo dajac szlaban na tv Tongue

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, jednak taka wypowiedź, jaka pojawiła się wyżej jest przesadą moim zdaniem.
A tak wgl, to moim zdaniem lepiej jest oglądać anime, niż jakieś idiotyczne seriale w TV -.-, niby bajki, ale chyba każdy w jakimś stopniu lubi oglądać bajki.
Bardzo dużo ludzi oglądało także Dragon Ball'a, a to także jest anime Wink


RE: Anime - Dyskusja ogólna - patryk574 - 18-04-2013 22:13

anime ogląda się dla przyjemności i nie jest to jakiś tam kompleks młodości, po prostu czasami chce się uciec od codziennego życie śledząc losy bohaterów anime tak samo jak kobiety śledzą losy bohaterów w serialach telewizyjnych

natrafiłem wczoraj na nowe anime pod tytułem : "Shingeki no Kyojin" całkiem ciekawie się zapowiada (na razie tylko 2 odcinki), co sądzicie ?


RE: Anime - Dyskusja ogólna - vankosiara - 19-04-2013 13:55

Shingeki mam na liście, dużo osób na razie bardzo chwali tą ekranizację. Z czego wiem manga podobno też jest niczego sobie. Niestety więcej Ci nie powiem, jedyne co widziałem to trailer parę miesięcy temu ;]



A tutaj oficjalną stronę :
Kod:
http://shingeki.tv/

@3up
Teraz w telewizji w 99% jest papka dla mas.. Kiedyś przed tv siedziałem dość długo 3-4godz. dziennie. Dzisiaj? Tylko weekend 30min z rana posiedzę na Discovery (chociaż i ten kanał też jest co raz bardziej zżerany przez komerchę). Po prostu co raz więcej osób odchodzi o tego przekazu medii i woli albo oglądać nie emitowane seriale (przynajmniej w Polsce) i oglądać je albo (jak np. ja) spróbować czegoś nowego np. anime.
Dobrze, że mamy różnorodność wyboru, zatem nie kłóćmy się co jest lepsze, tylko doceńcie to, że mamy możliwość wyboru.


RE: Anime - Dyskusja ogólna - HinaruPl - 19-04-2013 15:56

I z niektóeych anime tak chciałbym jeszcze dodac można się wiele nauczyć a nie to co z tychnędznych serialiSmile


RE: Anime - Dyskusja ogólna - sara2000 - 19-04-2013 16:03

polecam anime Bleach oraz Fullmetal Alchemist Brotherhood
a ogólnie jest strona nawet anime taka: http://animeon.pl/anime-online/


RE: Anime - Dyskusja ogólna - HinaruPl - 19-04-2013 16:04

ostatno też nowa strona wyszła anime-odcinki.pl całkiem fajna