Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? (/Temat-Na-co-wydasz-wydales-pieniadze-zarobione-na-highcash-org-66860)

Strony: 1 2 3 4


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - redock - 17-09-2013 21:38

W kolejności od najbardziej pożądanego:

1. XBOX360+GTAV.
2. Jackson JS32T IR.
3. Większy monitor - na pewno 1080p.
4. I oczywiście na prawo jazdy i jakieś auto, 18 za rok, a nie lubie pieniędzy od rodziców Smile

Mam nadzieję, że przy pomocy Hauki i większej ilości samozaparcia niż przy moich poprzednich próbach zarabiania w internecie uda mi się zarobić te pieniądze ^^


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Cevu - 17-09-2013 22:23

(17-09-2013 21:38)redock napisał(a):  W kolejności od najbardziej pożądanego:

1. XBOX360+GTAV.
2. Jackson JS32T IR.
3. Większy monitor - na pewno 1080p.
4. I oczywiście na prawo jazdy i jakieś auto, 18 za rok, a nie lubie pieniędzy od rodziców Smile

Mam nadzieję, że przy pomocy Hauki i większej ilości samozaparcia niż przy moich poprzednich próbach zarabiania w internecie uda mi się zarobić te pieniądze ^^

Powodzenia życzę . Smile Przy większym wysiłku tak jak ja na początku po miesiącu czasu możesz już zarabiać ponad 1000$ Smile teraz leci mój 3 miesiąc w PPA a monthly już ponad 2000$ : D także nie poddawaj się i pracuj dużo, a osiągniesz należyty cel Wink


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - redock - 18-09-2013 07:51

Mam nadzieję chociaz na 200$ na X360 ^^ Mogłem zacząć w wakacje.


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - MrGrafi2K - 19-09-2013 17:13

Witam.. Może nie na temat, a mogę z kimś doświadczonym porozmawiać, jak zacząć zarabiać na PPA.. ?? Jak tak proszę o kontakt PW.. Dzięki z góry


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 19-09-2013 17:15

Nie umiesz czytać tematów? Zgłoś sie do któregoś z Mentorów: http://zarabiam.com/Temat-Przybij-piatke-i-zarabiaj-z-HAUKA-na-HighCash-org-64354 http://zarabiam.com/Temat-Aukcyjnie-Zacznij-Zarabiac-Zero-Gotowcow-68197


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Cevu - 19-09-2013 19:18

(19-09-2013 17:13)MrGrafi2K napisał(a):  Witam.. Może nie na temat, a mogę z kimś doświadczonym porozmawiać, jak zacząć zarabiać na PPA.. ?? Jak tak proszę o kontakt PW.. Dzięki z góry

Ehh niestety mentorzy, ani osoby z doświadczeniem nie będą sami do Ciebie wypisywać. To ty musisz pokazać, że Ci zależy znaleźć odpowiednich ludzi, a na pewno już odpowiedni temat. Smile Jak już taką masz prośbę, to skieruj ją w dziale HighCash.org - Ogólna Dyskusja.


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 22-09-2013 00:29

Kupiłem sobie Efajeczke ;D można było ją zobaczyć w galerii na głównej. Tongue Koszt 90 zł ;>