Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? (/Temat-Ile-czasu-poswiecacie-na-zarabianie-w-sieci-66326)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - ptaksax - 03-04-2013 21:21

Prawda jest taka, że im więcej spędzamy czasu (oczywiście pracując ) tym lepsze mamy efekty. Oczywiście ważne jest czy uczestniczymy w pewnych programach które przynoszą dochód.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - makingmoney - 06-04-2013 16:08

...


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Zupagesto - 07-04-2013 13:43

Średnio 2 godziny dziennie. Ale mam nadzieję że to się zmieni w związku z przechodzeniem na ppa. Niestety muszę zgodzić się z przedmówcą- trzeba uważać żeby się nie uzależnić. Czasami jak coś nowego mnie zainteresuje to potrafię być niedostępny dla świata Big Grin


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Story - 07-04-2013 13:52

Tyle ile trzeba na wyklikanie reklam w ultimategpta


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - ZAGUBIONY - 07-04-2013 21:10

Zależy od zaangażowania w dany projekt i chęci w danym dniu. Grunt to się nie poddawać, miałem już tak kilka razy, że coś odpuściłem a to się okazał później strzał w dziesiątkę. Mój cel to dochód pasywny i zarabianie tylko w internecie, nie mam zamiaru być niewolnikiem u jakiegoś przewartościowanego bufona ;D. Internet to ogromne możliwości tylko nigdzie nie ma nic za darmo, trzeba czasami włoży dużo pracy w coś ale to na pewno się w końcu opłaci. Ale być sam dla siebie szefem i sam ustalać sobie godziny pracy to jest to czego mi trzeba Wink.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w zarabianiu przez internet Smile.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - makingmoney - 07-04-2013 21:30

...


Odp: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Slight - 07-04-2013 21:34

W weekendy po 6-7 godzin się pracuje na rzecz "Zarabiania w sieci". W dni robocze tylko obserwacja dokonań. ;s

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - dareu - 14-04-2013 12:30

Staram się poświęcić jak najwięcej czasu ale rodzina i inne obowiązki ograniczają mi czas do ok. 3 - 4 godz. dziennie.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - vankosiara - 14-04-2013 12:40

Zazwyczaj godzinę. Czasem mniej.
Ogółem mój blog zepsuł (darmowe hosty i domeny :heartSmilei czekam na odp od mentora to nic nie ma do roboty, więc dodaje filmik i staram się go promować, cały czas jak jestem na kompie (średnio 6h) to mam nabijane kredytów do możliwości promowania filmów. Sądzę, że w takich sytuacjach dużo nie zrobię. Wink


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - maciek7566 - 17-04-2013 10:07

nie więcej niż 2h