Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? (/Temat-Dlaczego-WARTO-wybrac-przejsc-na-ShareBay-net-64444)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Bandaid - 05-05-2013 19:17

Od 15$


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - redbull232 - 07-05-2013 14:50

mam kilka pytanek mianowicie jeżeli zarejestrowałem się pierwszego dnia i w tym dniu zarobiłem 20 $ to kiedy te środki będą gotowe do wypłaty ? po jakim okresie czasu będę mógł zlecić wypłatę ? ile trzeba będzie czekać na przelew środków na konto bankowe od zlecenia wypłaty w waszym serwisie? za odpowiedzi na powyższe pytania z góry dziękuje.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 07-05-2013 14:58

Pieniądze możesz zlecić nawet w dniu ich zarobienia Smile W maju wysyłamy je w przeciągu 3 dni roboczych, a te oznaczone jako "Fast" w 24h. Krótko mówiąc - dziś zarabiasz 20$ i najpóźniej w 3 dni masz je na swoim koncie.

Wyjątkiem są jedynie "podejrzane" leady, które wyglądają jak nabite - wówczas czas oczekiwania jest standardowy. Natomiast nie są to częste sytuacje.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - redbull232 - 07-05-2013 15:15

dziękuje za odpowiedź taka szybkość wypłat mnie satysfakcjonuje mam jeszcze pytanko jak wyglądają cenowo leady z Polski


Odp: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - miniek9090 - 07-05-2013 15:27

Konto publisher okolo 80%
Konto zwykle 50%


Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Believe - 07-05-2013 16:00

(07-05-2013 15:15)redbull232 napisał(a):  dziękuje za odpowiedź taka szybkość wypłat mnie satysfakcjonuje mam jeszcze pytanko jak wyglądają cenowo leady z Polski

~2$, zresztą wszędzie dla Polski jest mało


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Leaders - 23-05-2013 00:22

@up, z Polską jeszcze nie jest tak źle... W porównaniu do Indii chociażby Wink


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Predator - 11-08-2013 21:52

Nowości i jeszcze raz nowości są i to najlepsze !Big Grin wypłaty szybkie oferty dobre stawki


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Leaders - 16-08-2013 21:44

Nowościami zaskoczymy Was dopiero niedługo Smile

Mamy wiele planów do zrealizowania na ten rok. Będziecie zadowoleni.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - shift - 21-08-2013 23:13

Warto przejść do ShareBay, gdyż jest to unikalny serwis i jedyny taki który SZYBKO wypłaca zarobione pieniądze a także ma niepowtarzalne mirrory. Ankiety są najwyższej klasy. Z całego serca polecam ten serwis i zapraszam do zarabiania na nim.