Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grosze.net nowosc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grosze.net nowosc! (/Temat-Grosze-net-nowosc-61271)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 29-11-2012 14:17

(29-11-2012 14:14)Torretto napisał(a):  nie skomentuuje ciebie co ty tu robisz jak masz tyle lat porazka ^^ bieda klepie co

mam takie hobby by być na tym forum
no na pewno chciałbyś taką biedę klepać jak ja i moim synem być, bo kieszonkowe jakie byś dostał to by ci starczyło na wszystko i nie upadlałbyś się pseudo zarabianiem 2 gr na x dni bo za te 2 gr to nawet lizaka sobie raz w miesiącu nie kupisz


RE: Grosze.net nowosc! - Torretto - 29-11-2012 14:17

jeszcze powiedz ze grasz w cs to wywale lapka przez okno beka

nie mam zamiaru dyskutowac juz z toba ciagle sie powtarzasz narazie


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 29-11-2012 14:26

niestety prawda w oczy kole na temat tego pseudo serwisu i pseudo zarabiania w nim
mam dla ciebie dobrą radę - idź do jakiegoś banku, para banku, skoku, cyrfowego polsatu i powiedz, że jesteś zainteresowany roznoszeniem ulotek, poproś rodziców o zgodę i gwarantuję ci, że więcej zarobisz jak tutaj bo najmniej 4-5 zł za godzinę, a plus na zdrowie ci to wyjdzie bo kręgosłupa krzywić nie będziesz młodzieńcze przy pc i ruch i świeże powietrze, plus zarobek - same plusy


RE: Grosze.net nowosc! - jowi - 29-11-2012 15:01

Poleciał ref i właśnie zleciłem wypłatę 1gr Smile.


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 29-11-2012 15:03

(29-11-2012 15:01)jowi napisał(a):  Poleciał ref i właśnie zleciłem wypłatę 1gr Smile.

masz się czym chwalić nie powiem - tak z ciekawości zapytam - co za ten 1 gr zamierzasz kupić ?? na twoim miejscu nie wiedziałbym co z tak przytłaczającą sumą pieniędzy zrobić bekabekabeka

jaka ta część małoletnia narodu tego kraju jest naiwna to aż brak słów na komentarz


RE: Grosze.net nowosc! - jowi - 29-11-2012 19:21

Tak, bardzo śmieszne.
Zarejestrowałem się tylko po to, aby sprawdzić, czy są wypłacalni.
A oto dowód wypłaty:
[Obrazek: normal_dowod.png]


RE: Grosze.net nowosc! - Torretto - 30-11-2012 17:57

Ten Tomazzi jak zwykle ma problem...zrobie wszystko zeby cie przymknac troche


RE: Grosze.net nowosc! - Ramako - 30-11-2012 18:15

tomazzi weź się chłopie ogarnij, jeżeli chce zarabiać w tym serwisie to niech to robi i niech cie to nie interesuje.


RE: Grosze.net nowosc! - tomazzi - 30-11-2012 18:19

(30-11-2012 18:15)Ramako napisał(a):  tomazzi weź się chłopie ogarnij, jeżeli chce zarabiać w tym serwisie to niech to robi i niech cie to nie interesuje.

jeśli dla ciebie 2 gr na x dni to zarobek to dla mnie brak słów na komentarz, bo dla mnie i nie tylko dla mnie z takim "zarabianiem" to on robi z siebie błazna a nie człowieka który zarabia bo zarabiać to można znacznie lepsze pieniądze a nie tracić czas na 2 gr na x dni


RE: Grosze.net nowosc! - Torretto - 30-11-2012 18:21

jak masz problem to idz w cs pograjSmile haha i nie komentuj juz bo mam cie dosc wypad