Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik made by yazir + support - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik made by yazir + support (/Temat-Poradnik-made-by-yazir-support-59516)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Poradnik made by yazir + support - Adamus94 - 03-10-2012 22:09

Mam pytanie co do stopnia znajomości j. angielskiego. Stwierdzenie "poziom komunikatywny" może być szeroko rozumowane. Metoda ta wymaga jedynie rozumienia tekstu czytanego czy również na tworzeniu własnego (np. wiadomości prywatne, posty na forum)?


RE: Poradnik made by yazir + support - yazir - 03-10-2012 22:19

(03-10-2012 22:09)Adamus94 napisał(a):  Mam pytanie co do stopnia znajomości j. angielskiego. Stwierdzenie "poziom komunikatywny" może być szeroko rozumowane. Metoda ta wymaga jedynie rozumienia tekstu czytanego czy również na tworzeniu własnego (np. wiadomości prywatne, posty na forum)?

Również tworzenie własnych treści. W miarę swobodne posługiwanie się angielskim


RE: Poradnik made by yazir + support - viper_vaga - 03-10-2012 22:31

1. Zrób program ktory będzie tworzył fora.
2. Zrób dużo blogów
3. Linkuj, i zachaczaj linki.

GG


RE: Poradnik made by yazir + support - nitram - 03-10-2012 22:51

To ja rezerwuję ostatnią sztukę Smile


RE: Poradnik made by yazir + support - yazir - 03-10-2012 23:20

nitram spóźniłeś się Tongue
http://scr.hu/0wt6/xbr4k <- i tak ten link zaraz przestanie działać znając życie

Tak więc rezerwacje chwilowo wstrzymane, ponieważ wg moich obliczeń mam komplet.
ok 20 okaże się czy ktoś zrezygnował


RE: Poradnik made by yazir + support - Adamus94 - 05-10-2012 14:17

Nikt nie zrezygnował?


RE: Poradnik made by yazir + support - yazir - 05-10-2012 16:56

Okaże się, czekam na odpowiedź 2 osób jeszcze.


RE: Poradnik made by yazir + support - surfer0700 - 05-10-2012 17:38

Jeżeli będzie jedna wolna sztuka, to zarezerwuj ją dla mnie bratku Smile
ps: mam pomysł na konkurs, pw zaraz leci Smile


RE: Poradnik made by yazir + support - Adamus94 - 05-10-2012 17:49

Jeśli będzie jeszcze możliwość to kupię i ja.


RE: Poradnik made by yazir + support - adek112233 - 06-10-2012 12:53

To może ja coś napiszę :
Poradnik napisany krok po kroku, z dobrą dokładnością. Yazir opisuje wszystkie możliwości jakie mogą się przytrafić i wyjaśnia co zrobić w danym wypadku. Umieszczone jest też kilka ss'ów, dzięki którym nawet najwięksi laicy powinni sobie poradzić. Metoda dla mnie znana w pewnym stopniu, ale zastosowania jej w sposób yazir'a nie znałem a jest ono o niebo lepsze. Uważam, że nawet używając translatora idzie sobie w miarę poradzić. Kontakt ze sprzedawcą świetny, można na luzie porozmawiać i o wszystko zapytać. Ze względu, że metoda w pewnym stopniu obiła mi się kiedyś o uszy, moja ogólna ocena to 9/10 . Smile