Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd brać prawdziwe dane do mypay (/Temat-Skad-brac-prawdziwe-dane-do-mypay-56681)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - startchips - 17-08-2012 17:46

Trza umieć obsługiwać FakeNameGenerator Wink


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Pablo1878 - 17-08-2012 18:00

Do każdego zadania podawać te same dane czy zmieniać?Smile Czy jak to jest z tym rankingiem jakości.?


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - razor1914 - 17-08-2012 18:14

startchips> co tu jest do obsługiwania, wchodzimy kopiujemy dane i wklejamy do akcji, nr telefonów brałem z allegro, zakładalem wiarygodne maile, a i tak dostałem bana. Nie wiem co robiłem źle. Wypłaciłeś wogóle jakieś pieniądze?

JaviDesire> niby skąd mam wziąść prawdziwe dane, przecież swoich na pewno nie podam bo co chwile przysyłali by jakieś pierdoły, a poza tym nie można podawać cały czas tych samych danych bo akcji nie będzie zaliczało.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - razor1914 - 20-08-2012 21:49

Poprawka: mozna spokojnie wpisywac dane z fakenamegenerator, spróbowałem jeszcze raz i dzisiaj zleciłem wypłate i nie dostalem bana. Po prostu na początku mojej przygody z mypayem uzywalem trashmaili i widocznie dlatego zostalem zbanowany.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - startchips - 20-08-2012 22:42

Prawdziwe dane też można z firm jakiś brać, mówię te podstawowe dane. Tylko e-mail swój wklepać.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - tamburyniarz - 22-08-2012 00:01

Ja używam Name Generatora, numery biorę z katalogów firm, a kody z listy kodów pocztowych. Wybieram zawsze ten sam regio w którym ja jestem. W razie jakby ip sprawdzali.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - benek99 - 01-09-2012 22:56

Najlepiej jak loosemyway pracować w firmie marketingowej i problem z głowy


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - kobra05 - 07-10-2012 21:07

Ja biore z allegro tam gdzie dane firmy Smile asz dziwnie sie przyznać


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - miniek9090 - 07-10-2012 21:37

(01-09-2012 22:56)benek99 napisał(a):  Najlepiej jak loosemyway pracować w firmie marketingowej i problem z głowy
czyli lose jakby kradnie dane??
Ja wymyslalem all i 100 zl wyplacilem ... Teraz nie mam czasu sie w to bawic pfff


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Łukasz(PL) - 08-10-2012 15:57

Nie oszukiwać!pokerface4